Horizonty
Sekce 48. ročníku
- Horizonty
- Jiný pohled
- Dokumentární filmy - mimo soutěž
- Návraty k pramenům
- Borderline Films: První desetiletí
- Pocta Jerrymu Schatzbergovi
- České filmy 2012–2013
- Zvláštní uvedení
- Hlavní soutěž
- Hlavní program - mimo soutěž
- Zaostřeno na kurdský film
- Festival krátkých filmů Praha uvádí
- Imagina
- Soutěž Na východ od Západu
- Deset evropských režisérů očima Variety
- Půlnoční filmy
- Soutěž dokumentárních filmů
- Soutěž Fórum nezávislých
- Pocta Theodoru Pištěkovi
- Pocta Oliveru Stoneovi
- Fresh Selection - pět filmových nadějí
- Works in Progress
-
Ain't Them Bodies Saints
Ain't Them Bodies Saints /
Ain't Them Bodies Saints
Režie: David Lowery
USA, 2013, 105 min
-
Camille Claudel 1915
Camille Claudel 1915 /
Camille Claudel 1915
Režie: Bruno Dumont
Francie, 2013, 97 min
-
Cizí oběd
The Lunchbox /
Dabba
Režie: Ritesh Batra
Indie, Francie, Německo, 2013, 104 min
-
Dědictví
Inheritance /
Héritage
Režie: Hiam Abbass
Francie, Izrael, Turecko, Palestina, 2012, 88 min
-
Dotek hříchu
A Touch of Sin /
Tian zhu ding
Režie: Jia Zhang-Ke
Čína, Japonsko, 2013, 133 min
-
Epizoda ze života sběrače železa
An Episode in the Life of an Iron Picker /
Epizoda u životu berača željeza
Režie: Danis Tanović
Bosna a Hercegovina, Francie, Slovinsko, 2013, 75 min
-
Frances Ha
Frances Ha /
Frances Ha
Režie: Noah Baumbach
USA, 2012, 86 min
-
Fruitvale
Fruitvale Station /
Fruitvale Station
Režie: Ryan Coogler
USA, 2013, 85 min
-
Futurologický kongres
The Congress /
The Congress
Režie: Ari Folman
Izrael, Německo, Polsko, Lucembursko, Francie, Belgie, 2013, 120 min
-
Gloria
Gloria /
Gloria
Režie: Sebastián Lelio
Chile, Španělsko, 2013, 104 min
-
Grigris
Grigris /
Grigris
Režie: Mahamat-Saleh Haroun
Čad, Francie, 2013, 101 min
-
Haewon, dcera nikoho
Nobody's Daughter Haewon /
Nugu-ui ttal-do anin Haewon
Režie: Hong Sang-soo
Jižní Korea, 2013, 90 min
-
Heli
Heli /
Heli
Režie: Amat Escalante
Mexiko, Francie, Německo, Nizozemsko, 2013, 105 min
-
Hodiny harmonie
Harmony Lessons /
Uroki garmonii
Režie: Emir Baigazin
Kazachstán, Německo, Francie, 2013, 110 min
-
Chvíle setkání
Just a Sigh /
Le temps de l'aventure
Režie: Jérôme Bonnell
Francie, Belgie, Irsko, 2013, 105 min
-
Chybějící obraz
The Missing Picture /
L' image manquante
Režie: Rithy Panh
Kambodža, Francie, 2013, 90 min
-
Jaký otec, takový syn
Like Father, Like Son /
Soshite chichi ni naru
Režie: Hirokazu Koreeda
Japonsko, 2013, 120 min
-
Jednou musíš jít
There Will Come a Day /
Un giorno devi andare
Režie: Giorgio Diritti
Itálie, Francie, 2013, 105 min
-
Jen 17
Young & Beautiful /
Jeune & jolie
Režie: François Ozon
Francie, 2013, 95 min
-
Major
The Major /
Maior
Režie: Yuri Bykov
Rusko, 2013, 99 min
-
Miele
Miele /
Miele
Režie: Valeria Golino
Itálie, Francie, 2013, 96 min
-
Národní bezpečnost
National Security /
Namyeong-dong 1985
Režie: Chung Ji-young
Jižní Korea, 2012, 106 min
-
Phil Spector
Phil Spector /
Phil Spector
Režie: David Mamet
USA, 2013, 92 min
-
Pozice dítěte
Child's Pose /
Poziţia copilului
Režie: Călin Peter Netzer
Rumunsko, 2013, 112 min
-
Prince Avalanche
Prince Avalanche /
Prince Avalanche
Režie: David Gordon Green
USA, 2013, 94 min
-
Tango libre
Tango Libre /
Tango libre
Režie: Frédéric Fonteyne
Belgie, Francie, Lucembursko, 2012, 98 min
-
Velká nádhera
The Great Beauty /
La grande bellezza
Režie: Paolo Sorrentino
Itálie, Francie, 2013, 142 min
-
Velmistr
The Grandmaster /
Yi dai zong shi
Režie: Wong Kar-wai
Hongkong, Čína, USA, 2013, 120 min
-
Vic+Flo viděly medvěda
Vic+Flo Saw a Bear /
Vic+Flo ont vu un ours
Režie: Denis Côté
Kanada, 2013, 95 min
-
Vyplnit prázdnotu
Fill the Void /
Lemale et ha'chalal
Režie: Rama Burshtein
Izrael, 2012, 90 min
-
Zatažený závěs
Closed Curtain /
Pardé
Režie: Jafar Panahi, Kamboziya Partovi
Írán, 2013, 106 min