Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Malý sál

Duchové
12:00 / 123

Duchové

Hayaletler

Sekce: Horizonty

Režie: Azra Deniz Okyay
Turecko, Francie, Katar, 2020, 87min

Jasný letní den
15:00 / 124

Jasný letní den

Gŭ lĭng jiē shàonián shārén shìjiàn

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Edward Yang
Tchaj-wan, 1991, 237min

Zelený rytíř
24:00 / 129

Zelený rytíř

The Green Knight

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: David Lowery
USA, 2021, 130min

Kongresový sál

Na cestě
08:30 / 131

Na cestě

Jadde Khaki

Sekce: Horizonty

Režie: Panah Panahi
Írán, 2021, 93min

Zem je láva
10:30 / 132

Zem je láva

Stop-Zemlia

Sekce: Horizonty

Režie: Kateryna Gornostai
Ukrajina, 2021, 122min

Ochranná ruka
13:00 / 133

Ochranná ruka

Okul Tıraşı

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Ferit Karahan
Turecko, Rumunsko, 2021, 85min

Děvčátko
16:00 / 134

Děvčátko

Petite fille

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Sébastien Lifshitz
Francie, 2020, 85min

Planeta
19:00 / 135

Planeta

El Planeta

Sekce: Horizonty

Režie: Amalia Ulman
Španělsko, 2021, 82min

Domácí vězení
22:00 / 136

Domácí vězení

Delo

Sekce: Horizonty

Režie: Alexey German Jr.
Rusko, 2021, 106min

Kinosál B

Luzzu
09:00 / 151

Luzzu

Luzzu

Sekce: Horizonty

Režie: Alex Camilleri
Malta, 2021, 95min

Balada o bílé krávě
11:30 / 152

Balada o bílé krávě

Ghasideyeh gave sefid

Sekce: Horizonty

Režie: Behtash Sanaeeha, Maryam Moghaddam
Írán, Francie, 2021, 102min

Pírka
14:00 / 153

Pírka

Feathers

Sekce: Horizonty

Režie: Omar El-Zohairy
Francie, Egypt, Nizozemsko, Řecko, 2021, 112min

My
17:00 / 154

My

Nous

Sekce: Horizonty

Režie: Alice Diop
Francie, 2020, 115min

Maminka
20:00 / 155

Maminka

Petite Maman

Sekce: Horizonty

Režie: Céline Sciamma
Francie, 2021, 72min

Léto 1993
22:30 / 156

Léto 1993

Estiu 1993

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Carla Simón
Španělsko, 2017, 97min

Kino Čas

Évonprs deníky
09:00 / 1C1

Évonprs deníky

Diários de Otsoga

Sekce: Horizonty

Režie: Maureen Fazendeiro, Miguel Gomes
Portugalsko, Francie, 2021, 102min

Sweat
12:00 / 1C3

Sweat

Sweat

Sekce: Horizonty

Režie: Magnus von Horn
Polsko, Švédsko, 2020, 105min

Nemesis
15:00 / 1C4

Nemesis

Nemesis

Sekce: Horizonty

Režie: Thomas Imbach
Švýcarsko, 2020, 131min

Memoria
18:00 / 1C5

Memoria

Memoria

Sekce: Horizonty

Režie: Apichatpong Weerasethakul
Kolumbie, Thajsko, Francie, Německo, Mexiko, Katar, 2021, 136min

Ada
21:00 / 1C7

Ada

Dýrið

Sekce: Horizonty

Režie: Valdimar Jóhannsson
Island, Švédsko, Polsko, 2021, 106min

Prokletá vesnice
24:00 / 1C8

Prokletá vesnice

Perempuan Tanah Jahanam

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Joko Anwar
Indonésie, USA, Jižní Korea, 2019, 107min

Karlovarské městské divadlo

Pan učitel Bachmann a jeho třída
10:00 / 1D2

Pan učitel Bachmann a jeho třída

Herr Bachmann und seine Klasse

Sekce: Horizonty

Režie: Maria Speth
Německo, 2021, 217min

Konference
16:00 / 1D5

Konference

Konferentsiya

Sekce: Horizonty

Režie: Ivan I. Tverdovskiy
Rusko, Estonsko, Velká Británie, Itálie, 2020, 135min

Zátopek
20:00 / 1D7

Zátopek

Zátopek

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: David Ondříček
Česká republika, Slovenská republika, 2021, 131min

Divadlo Husovka

Úvod
10:30 / 1H1

Úvod

Inteurodeoksyeon

Sekce: Horizonty

Režie: Hong Sangsoo
Jižní Korea, 2020, 66min

Král krabů
13:30 / 1H2

Král krabů

Re Granchio

Sekce: Horizonty

Režie: Alessio Rigo de Righi, Matteo Zoppis
Itálie, Argentina, Francie, 2021, 106min

Pojď ke mně
16:30 / 1H3

Pojď ke mně

Jai jumlong

Sekce: Imagina

Režie: Anocha Suwichakornpong
Thajsko, 2021, 69min

Ze dna
19:30 / 1H4

Ze dna

Rock Bottom Riser

Sekce: Imagina

Režie: Fern Silva
USA, 2021, 70min

Utéct
22:30 / 1H5

Utéct

Flee

Sekce: Horizonty

Režie: Jonas Poher Rasmussen
Dánsko, Francie, Švédsko, Norsko, 2021, 90min

Kino Drahomíra

Kolo štěstěny a fantazie
09:00 / 1K1

Kolo štěstěny a fantazie

Gûzen to sôzô

Sekce: Horizonty

Režie: Ryûsuke Hamaguchi
Japonsko, 2021, 121min

Dny
12:00 / 1K2

Dny

Rizi

Sekce: Imagina

Režie: Tsai Ming-liang
Tchaj-wan, 2020, 126min

Hasan
15:00 / 1K3

Hasan

Bağlılık Hasan

Sekce: Horizonty

Režie: Semih Kaplanoğlu
Turecko, 2021, 147min

Šéf a podřízený
18:00 / 1K4

Šéf a podřízený

El empleado y el patrón

Sekce: Horizonty

Režie: Manuel Nieto Zas
Uruguay, Argentina, Brazílie, Francie, 2021, 106min

Výheň
21:00 / 1K6

Výheň

The Furnace

Sekce: Horizonty

Režie: Roderick MacKay
Austrálie, 2020, 116min

Lázně III

Ženy pláčou
10:00 / 1L1

Ženy pláčou

Women Do Cry

Sekce: Horizonty

Režie: Mina Mileva, Vesela Kazakova
Bulharsko, Francie, 2021, 104min

Olga
13:00 / 1L2

Olga

Olga

Sekce: Horizonty

Režie: Elie Grappe
Švýcarsko, Ukrajina, Francie, 2021, 87min

Babij Jar. Kontext
16:00 / 1L3

Babij Jar. Kontext

Babi Yar. Context

Sekce: Horizonty

Režie: Sergei Loznitsa
Nizozemsko, Ukrajina, 2021, 121min

Kafarnaum
19:00 / 1L4

Kafarnaum

Capharnaüm

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Nadine Labaki
Libanon, Francie, USA, 2018, 126min

The Sparks Brothers
22:00 / 1L5

The Sparks Brothers

The Sparks Brothers

Sekce: Horizonty

Režie: Edgar Wright
Velká Británie, USA, 2021, 141min

Kinosál Pupp

Zloději
10:00 / 1P1

Zloději

Manbiki kazoku

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Hirokazu Koreeda
Japonsko, 2018, 121min

Nadia, motýlek
13:00 / 1P2

Nadia, motýlek

Nadia, Butterfly

Sekce: Horizonty

Režie: Pascal Plante
Kanada, 2020, 106min

Úl
16:00 / 1P3

Úl

Zgjoi

Sekce: Horizonty

Režie: Blerta Basholli
Kosovo, Švýcarsko, Severní Makedonie, Albánie, 2021, 84min

Chyba v Matrixu
19:00 / 1P5

Chyba v Matrixu

A Glitch in the Matrix

Sekce: Horizonty

Režie: Rodney Ascher
USA, 2020, 108min

Tina
22:00 / 1P6

Tina

Tina

Sekce: Horizonty

Režie: T. J. Martin, Daniel Lindsay
USA, 2021, 118min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2021 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Doprovodný programDoprovodný program Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Denní plányDenní plány
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem