Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Mít a nemít
08:30 / 211

Mít a nemít

The Breaking Point

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Michael Curtiz
USA, 1950, 97min

Milostné historky
11:00 / 213

Milostné historky

Les choses qu’on dit, les choses qu’on fait

Sekce: Horizonty

Režie: Emmanuel Mouret
Francie, 2020, 122min

Bestsellery
14:00 / 215

Bestsellery

Best Sellers

Sekce: Horizonty

Režie: Lina Roessler
Kanada, Velká Británie, 2020, 100min

Každá minuta života
17:00 / 216

Každá minuta života

Každá minuta života

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Erika Hníková
Česká republika, Slovenská republika, 2021, 80min

Princ
20:00 / 217

Princ

Le Prince

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Lisa Bierwirth
Německo, 2021, 125min

The Sparks Brothers
23:00 / 218

The Sparks Brothers

The Sparks Brothers

Sekce: Horizonty

Režie: Edgar Wright
Velká Británie, USA, 2021, 141min

Malý sál

Kolo štěstěny a fantazie
09:00 / 221

Kolo štěstěny a fantazie

Gûzen to sôzô

Sekce: Horizonty

Režie: Ryûsuke Hamaguchi
Japonsko, 2021, 121min

Zloději
12:00 / 223

Zloději

Manbiki kazoku

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Hirokazu Koreeda
Japonsko, 2018, 121min

Myši patří do nebe
15:00 / 224

Myši patří do nebe

Myši patří do nebe

Sekce: Horizonty

Režie: Denisa Grimmová, Jan Bubeníček
Česká republika, Francie, Polsko, Slovenská republika, 2021, 87min

discusion

V ulicích Paříže
18:00 / 225

V ulicích Paříže

Années 20

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Elisabeth Vogler
Francie, 2021, 90min

discusion

Rozkoš
22:00 / 228

Rozkoš

Pleasure

Sekce: Horizonty

Režie: Ninja Thyberg
Švédsko, Nizozemsko, Francie, 2021, 109min

Kongresový sál

Noc ohňů
13:00 / 233

Noc ohňů

Noche de Fuego

Sekce: Horizonty

Režie: Tatiana Huezo
Mexiko, Německo, Brazílie, Katar, 2021, 110min

Duchové
16:00 / 234

Duchové

Hayaletler

Sekce: Horizonty

Režie: Azra Deniz Okyay
Turecko, Francie, Katar, 2020, 87min

Ouistreham
19:00 / 235

Ouistreham

Ouistreham

Sekce: Horizonty

Režie: Emmanuel Carrère
Francie, 2021, 100min

Chyba v Matrixu
22:00 / 236

Chyba v Matrixu

A Glitch in the Matrix

Sekce: Horizonty

Režie: Rodney Ascher
USA, 2020, 108min

Kinosál B

Amparo
09:00 / 251

Amparo

Amparo

Sekce: Horizonty

Režie: Simón Mesa Soto
Kolumbie, Švédsko, Katar, 2021, 95min

Maminka
11:30 / 252

Maminka

Petite Maman

Sekce: Horizonty

Režie: Céline Sciamma
Francie, 2021, 72min

Hasan
14:00 / 253

Hasan

Bağlılık Hasan

Sekce: Horizonty

Režie: Semih Kaplanoğlu
Turecko, 2021, 147min

Zanka Contact
17:00 / 254

Zanka Contact

Zanka Contact

Sekce: Horizonty

Režie: Ismaël El Iraki
Maroko, Francie, Belgie, 2020, 120min

Král krabů
20:00 / 255

Král krabů

Re Granchio

Sekce: Horizonty

Režie: Alessio Rigo de Righi, Matteo Zoppis
Itálie, Argentina, Francie, 2021, 106min

Kafarnaum
22:30 / 256

Kafarnaum

Capharnaüm

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Nadine Labaki
Libanon, Francie, USA, 2018, 126min

Kino Čas

Šéf a podřízený
09:00 / 2C1

Šéf a podřízený

El empleado y el patrón

Sekce: Horizonty

Režie: Manuel Nieto Zas
Uruguay, Argentina, Brazílie, Francie, 2021, 106min

Rekonstrukce okupace
12:00 / 2C3

Rekonstrukce okupace

Rekonstrukce okupace

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Jan Šikl
Česká republika, Slovenská republika, 2021, 100min

discusion

Narušitel
15:00 / 2C4

Narušitel

El prófugo

Sekce: Horizonty

Režie: Natalia Meta
Argentina, Mexiko, 2020, 95min

Ve skrytu
18:00 / 2C5

Ve skrytu

Mishehu Yohav Mishehu

Sekce: Horizonty

Režie: Hadas Ben Aroya
Izrael, 2021, 90min

discusion

Město duchů
21:00 / 2C7

Město duchů

Albahr 'amamakum

Sekce: Horizonty

Režie: Ely Dagher
Francie, Libanon, Belgie, USA, Katar, 2021, 115min

Vlak do Busanu 2
24:00 / 2C8

Vlak do Busanu 2

Bando

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Sang-ho Yeon
Jižní Korea, 2020, 116min

Karlovarské městské divadlo

Ali a Ava
10:00 / 2D2

Ali a Ava

Ali & Ava

Sekce: Horizonty

Režie: Clio Barnard
Velká Británie, 2021, 95min

Cena za slávu
13:00 / 2D4

Cena za slávu

What Price Hollywood?

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: George Cukor
USA, 1932, 88min

Otarova smrt
16:00 / 2D5

Otarova smrt

Otar's Death

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Ioseb "Soso" Bliadze
Gruzie, Německo, Litva, 2021, 106min

V běhu
19:00 / 2D6

V běhu

Bėgikė

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Andrius Blaževičius
Litva, Česká republika, 2021, 87min

Krabice vzpomínek
22:00 / 2D9

Krabice vzpomínek

Memory Box

Sekce: Horizonty

Režie: Joana Hadjithomas, Khalil Joreige
Francie, Libanon, Kanada, Katar, 2021, 102min

Divadlo Husovka

Chuť
10:30 / 2H1

Chuť

Vị

Sekce: Imagina

Režie: Lê Bảo
Vietnam, Singapur, Francie, Thajsko, Německo, 2021, 95min

Dny
13:30 / 2H2

Dny

Rizi

Sekce: Imagina

Režie: Tsai Ming-liang
Tchaj-wan, 2020, 126min

Ze dna
16:30 / 2H3

Ze dna

Rock Bottom Riser

Sekce: Imagina

Režie: Fern Silva
USA, 2021, 70min

Oáza
19:30 / 2H4

Oáza

Oaza

Sekce: Horizonty

Režie: Ivan Ikić
Srbsko, Slovinsko, Nizozemsko, Francie, Bosna a Hercegovina, 2020, 123min

Úsvit
22:30 / 2H5

Úsvit

Zora

Sekce: Horizonty

Režie: Dalibor Matanić
Chorvatsko, 2020, 126min

Kino Drahomíra

Co spatříme, když pohlédneme na nebe?
09:00 / 2K1

Co spatříme, když pohlédneme na nebe?

Ras vkhedavt, rodesac cas vukurebt?

Sekce: Horizonty

Režie: Alexandre Koberidze
Německo, Gruzie, 2021, 150min

Nemesis
12:00 / 2K2

Nemesis

Nemesis

Sekce: Horizonty

Režie: Thomas Imbach
Švýcarsko, 2020, 131min

Vortex
15:00 / 2K3

Vortex

Vortex

Sekce: Horizonty

Režie: Gaspar Noé
Francie, Belgie, Monako, 2021, 142min

Kárová dáma
18:00 / 2K4

Kárová dáma

Queen of Diamonds

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Nina Menkes
USA, 1991, 77min

Poklad
21:00 / 2K6

Poklad

Nidhanaya

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Lester James Peries
Srí Lanka, 1973, 108min

Lázně III

Na vlnách hor
10:00 / 2L1

Na vlnách hor

O Marinheiro das Montanhas

Sekce: Horizonty

Režie: Karim Aïnouz
Brazílie, Francie, Německo, 2021, 98min

Pragueshorts ve Varech
13:00 / 2L2

Pragueshorts ve Varech

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Vycpaný

Vymezení

A tu se zjevil princ

Konec utrpení (Návrh)

Filipiñana

discusion

Putney Swope
16:00 / 2L3

Putney Swope

Putney Swope

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Robert Downey Sr.
USA, 1969, 84min

Pírka
19:00 / 2L4

Pírka

Feathers

Sekce: Horizonty

Režie: Omar El-Zohairy
Francie, Egypt, Nizozemsko, Řecko, 2021, 112min

Nadia, motýlek
22:00 / 2L5

Nadia, motýlek

Nadia, Butterfly

Sekce: Horizonty

Režie: Pascal Plante
Kanada, 2020, 106min

Kinosál Pupp

Balada o bílé krávě
10:00 / 2P1

Balada o bílé krávě

Ghasideyeh gave sefid

Sekce: Horizonty

Režie: Behtash Sanaeeha, Maryam Moghaddam
Írán, Francie, 2021, 102min

Jabka
13:00 / 2P2

Jabka

Mila

Sekce: Horizonty

Režie: Christos Nikou
Řecko, Polsko, Slovinsko, 2020, 90min

discusion

Paříž, 13. obvod
16:00 / 2P3

Paříž, 13. obvod

Les Olympiades

Sekce: Horizonty

Režie: Jacques Audiard
Francie, 2021, 105min

Laurent Garnier: Off the Record
19:00 / 2P5

Laurent Garnier: Off the Record

Laurent Garnier: Off the Record

Sekce: Horizonty

Režie: Gabin Rivoire
Velká Británie, Belgie, 2021, 93min

Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem
22:00 / 2P6

Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem

Crock of Gold: A Few Rounds with Shane MacGowan

Sekce: Horizonty

Režie: Julien Temple
Velká Británie, Irsko, 2020, 124min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2021 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Doprovodný programDoprovodný program Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Denní plányDenní plány
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem