Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Výheň
08:30 / 411

Výheň

The Furnace

Sekce: Horizonty

Režie: Roderick MacKay
Austrálie, 2020, 116min

Všechno nejlepší, Chiaro!
11:00 / 413

Všechno nejlepší, Chiaro!

A Chiara

Sekce: Horizonty

Režie: Jonas Carpignano
Itálie, Francie, 2021, 121min

Moje slunce Mad
14:00 / 415

Moje slunce Mad

Moje slunce Mad

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Michaela Pavlátová
Česká republika, Francie, Slovenská republika, 2021, 81min

Strahinja
17:00 / 416

Strahinja

Strahinja Banović

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Stefan Arsenijević
Srbsko, Francie, Lucembursko, Bulharsko, Litva, 2021, 92min

Bod varu
20:00 / 417

Bod varu

Boiling Point

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Philip Barantini
Velká Británie, 2020, 94min

Mulholland Drive
23:00 / 418

Mulholland Drive

Mulholland Drive

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: David Lynch
USA, Francie, 2001, 146min

Malý sál

Roadrunner: Film o Anthonym Bourdainovi
09:00 / 421

Roadrunner: Film o Anthonym Bourdainovi

Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

Sekce: Horizonty

Režie: Morgan Neville
USA, 2021, 118min

Narušitel
12:00 / 423

Narušitel

El prófugo

Sekce: Horizonty

Režie: Natalia Meta
Argentina, Mexiko, 2020, 95min

První podání I
15:00 / 424

První podání I

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Všichni psi jednou zemřou

Já jsem

Versailles

discusion

První podání II
18:00 / 425

První podání II

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Zrcadlo pravdy

Ospalky

discusion

Domácí vězení
21:00 / 427

Domácí vězení

Delo

Sekce: Horizonty

Režie: Alexey German Jr.
Rusko, 2021, 106min

Zkrávysyni
24:00 / 429

Zkrávysyni

Fils de plouc

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Lenny Guit, Harpo Guit
Belgie, 2021, 70min

discusion

Kongresový sál

The Sparks Brothers
13:00 / 433

The Sparks Brothers

The Sparks Brothers

Sekce: Horizonty

Režie: Edgar Wright
Velká Británie, USA, 2021, 141min

Sny o toulavých kočkách
16:00 / 434

Sny o toulavých kočkách

Sny o toulavých kočkách

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: David Sís
Česká republika, USA, Francie, 2021, 96min

discusion

Oáza
19:00 / 435

Oáza

Oaza

Sekce: Horizonty

Režie: Ivan Ikić
Srbsko, Slovinsko, Nizozemsko, Francie, Bosna a Hercegovina, 2020, 123min

discusion

Úl
22:00 / 436

Úl

Zgjoi

Sekce: Horizonty

Režie: Blerta Basholli
Kosovo, Švýcarsko, Severní Makedonie, Albánie, 2021, 84min

Kinosál B

Ženy pláčou
09:00 / 451

Ženy pláčou

Women Do Cry

Sekce: Horizonty

Režie: Mina Mileva, Vesela Kazakova
Bulharsko, Francie, 2021, 104min

Město duchů
11:30 / 452

Město duchů

Albahr 'amamakum

Sekce: Horizonty

Režie: Ely Dagher
Francie, Libanon, Belgie, USA, Katar, 2021, 115min

Zloději
14:00 / 453

Zloději

Manbiki kazoku

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Hirokazu Koreeda
Japonsko, 2018, 121min

Putney Swope
17:00 / 454

Putney Swope

Putney Swope

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Robert Downey Sr.
USA, 1969, 84min

Žena s nožem
20:00 / 455

Žena s nožem

La femme au couteau

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Timité Bassori
Pobřeží slonoviny, 1969, 80min

Planeta
22:30 / 456

Planeta

El Planeta

Sekce: Horizonty

Režie: Amalia Ulman
Španělsko, 2021, 82min

Kino Čas

Jabka
09:00 / 4C1

Jabka

Mila

Sekce: Horizonty

Režie: Christos Nikou
Řecko, Polsko, Slovinsko, 2020, 90min

discusion

Kořeny
12:00 / 4C3

Kořeny

Koreni

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Tea Lukač
Srbsko, 2021, 80min

discusion

Blízcí
15:00 / 4C4

Blízcí

Bliscy

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Grzegorz Jaroszuk
Polsko, Česká republika, 2021, 74min

discusion

Pírka
18:00 / 4C5

Pírka

Feathers

Sekce: Horizonty

Režie: Omar El-Zohairy
Francie, Egypt, Nizozemsko, Řecko, 2021, 112min

Úsvit
21:00 / 4C7

Úsvit

Zora

Sekce: Horizonty

Režie: Dalibor Matanić
Chorvatsko, 2020, 126min

Zelený rytíř
24:00 / 4C8

Zelený rytíř

The Green Knight

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: David Lowery
USA, 2021, 130min

Karlovarské městské divadlo

Cena za slávu
10:00 / 4D2

Cena za slávu

What Price Hollywood?

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: George Cukor
USA, 1932, 88min

Balada o bílé krávě
13:00 / 4D4

Balada o bílé krávě

Ghasideyeh gave sefid

Sekce: Horizonty

Režie: Behtash Sanaeeha, Maryam Moghaddam
Írán, Francie, 2021, 102min

Jako sestry
16:00 / 4D5

Jako sestry

Sestri

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Dina Duma
Severní Makedonie, Kosovo, Černá Hora, 2021, 90min

Marťanské lodě
19:00 / 4D6

Marťanské lodě

Marťanské lodě

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Jan Foukal
Česká republika, Norsko, 2021, 76min

Quo vadis, Aida?
22:00 / 4D9

Quo vadis, Aida?

Quo vadis, Aida?

Sekce: Horizonty

Režie: Jasmila Žbanić
Bosna a Hercegovina, Rakousko, Rumunsko, Nizozemsko, Německo, Polsko, Francie, Norsko, Turecko, 2020, 101min

Divadlo Husovka

Kolo štěstěny a fantazie
10:30 / 4H1

Kolo štěstěny a fantazie

Gûzen to sôzô

Sekce: Horizonty

Režie: Ryûsuke Hamaguchi
Japonsko, 2021, 121min

Chuť
13:30 / 4H2

Chuť

Vị

Sekce: Imagina

Režie: Lê Bảo
Vietnam, Singapur, Francie, Thajsko, Německo, 2021, 95min

Dny
16:30 / 4H3

Dny

Rizi

Sekce: Imagina

Režie: Tsai Ming-liang
Tchaj-wan, 2020, 126min

Hasan
19:30 / 4H4

Hasan

Bağlılık Hasan

Sekce: Horizonty

Režie: Semih Kaplanoğlu
Turecko, 2021, 147min

Noc ohňů
22:30 / 4H5

Noc ohňů

Noche de Fuego

Sekce: Horizonty

Režie: Tatiana Huezo
Mexiko, Německo, Brazílie, Katar, 2021, 110min

Kino Drahomíra

Évonprs deníky
09:00 / 4K1

Évonprs deníky

Diários de Otsoga

Sekce: Horizonty

Režie: Maureen Fazendeiro, Miguel Gomes
Portugalsko, Francie, 2021, 102min

Laurent Garnier: Off the Record
12:00 / 4K2

Laurent Garnier: Off the Record

Laurent Garnier: Off the Record

Sekce: Horizonty

Režie: Gabin Rivoire
Velká Británie, Belgie, 2021, 93min

Kárová dáma
15:00 / 4K3

Kárová dáma

Queen of Diamonds

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Nina Menkes
USA, 1991, 77min

Král krabů
18:00 / 4K4

Král krabů

Re Granchio

Sekce: Horizonty

Režie: Alessio Rigo de Righi, Matteo Zoppis
Itálie, Argentina, Francie, 2021, 106min

Drajv maj kár
21:00 / 4K6

Drajv maj kár

Doraibu mai kâ

Sekce: Horizonty

Režie: Ryûsuke Hamaguchi
Japonsko, 2021, 179min

Lázně III

Otarova smrt
10:00 / 4L1

Otarova smrt

Otar's Death

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Ioseb "Soso" Bliadze
Gruzie, Německo, Litva, 2021, 106min

V běhu
13:00 / 4L2

V běhu

Bėgikė

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Andrius Blaževičius
Litva, Česká republika, 2021, 87min

Každá minuta života
16:00 / 4L3

Každá minuta života

Každá minuta života

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Erika Hníková
Česká republika, Slovenská republika, 2021, 80min

Princ
19:00 / 4L4

Princ

Le Prince

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Lisa Bierwirth
Německo, 2021, 125min

Kafarnaum
22:00 / 4L5

Kafarnaum

Capharnaüm

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Nadine Labaki
Libanon, Francie, USA, 2018, 126min

Kinosál Pupp

Sborovna
10:00 / 4P1

Sborovna

Zbornica

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Sonja Tarokić
Chorvatsko, 2021, 126min

discusion

Atlas ptáků
13:00 / 4P2

Atlas ptáků

Atlas ptáků

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Olmo Omerzu
Česká republika, Slovinsko, Slovenská republika, 2021, 92min

discusion

Olga
16:00 / 4P3

Olga

Olga

Sekce: Horizonty

Režie: Elie Grappe
Švýcarsko, Ukrajina, Francie, 2021, 87min

discusion

Nejhorší člověk na světě
19:00 / 4P5

Nejhorší člověk na světě

Verdens værste menneske

Sekce: Horizonty

Režie: Joachim Trier
Norsko, Francie, Švédsko, Dánsko, 2021, 127min

Co spatříme, když pohlédneme na nebe?
22:00 / 4P6

Co spatříme, když pohlédneme na nebe?

Ras vkhedavt, rodesac cas vukurebt?

Sekce: Horizonty

Režie: Alexandre Koberidze
Německo, Gruzie, 2021, 150min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2021 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Doprovodný programDoprovodný program Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Denní plányDenní plány
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem