Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Krabice vzpomínek
08:30 / 511

Krabice vzpomínek

Memory Box

Sekce: Horizonty

Režie: Joana Hadjithomas, Khalil Joreige
Francie, Libanon, Kanada, Katar, 2021, 102min

Čtvrtá brightonská ulice
11:00 / 513

Čtvrtá brightonská ulice

Brighton 4th

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Levan Koguashvili
Gruzie, Rusko, Bulharsko, USA, Monako, 2021, 95min

Kupé č. 6
14:00 / 515

Kupé č. 6

Hytti nro 6

Sekce: Horizonty

Režie: Juho Kuosmanen
Finsko, Německo, Estonsko, Rusko, 2021, 107min

Ne!
17:00 / 516

Ne!

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Dietrich Brüggemann
Německo, 2021, 119min

Láska pod kapotou
20:00 / 517

Láska pod kapotou

Láska pod kapotou

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Miro Remo
Česká republika, Slovenská republika, 2021, 85min

Podezření
23:00 / 518

Podezření

Podezření

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Michal Blaško
Česká republika, Francie, 2022, 68min

Malý sál

Nadia, motýlek
09:00 / 521

Nadia, motýlek

Nadia, Butterfly

Sekce: Horizonty

Režie: Pascal Plante
Kanada, 2020, 106min

Moje slunce Mad
12:00 / 523

Moje slunce Mad

Moje slunce Mad

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Michaela Pavlátová
Česká republika, Francie, Slovenská republika, 2021, 81min

discusion

První podání III
15:00 / 524

První podání III

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Klub Silencio

Domov je tam, odkud si neseme jizvy

Sérum

discusion

První podání IV
18:00 / 525

První podání IV

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Moji drazí nebožtíci

Praskliny

discusion

Duch kláštera
21:00 / 527

Duch kláštera

El fantasma del convento

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Fernando de Fuentes
Mexiko, 1934, 85min

Shoky & Morthy: Poslední velká akce
24:00 / 529

Shoky & Morthy: Poslední velká akce

Shoky & Morthy: Poslední velká akce

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Andy Fehu
Česká republika, 2021, 99min

discusion

Kongresový sál

Utéct
13:00 / 533

Utéct

Flee

Sekce: Horizonty

Režie: Jonas Poher Rasmussen
Dánsko, Francie, Švédsko, Norsko, 2021, 90min

Olga
16:00 / 534

Olga

Olga

Sekce: Horizonty

Režie: Elie Grappe
Švýcarsko, Ukrajina, Francie, 2021, 87min

discusion

Pragueshorts ve Varech
19:00 / 535

Pragueshorts ve Varech

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Vycpaný

Vymezení

A tu se zjevil princ

Konec utrpení (Návrh)

Filipiñana

Milostné historky
22:00 / 536

Milostné historky

Les choses qu’on dit, les choses qu’on fait

Sekce: Horizonty

Režie: Emmanuel Mouret
Francie, 2020, 122min

Kinosál B

Město duchů
09:00 / 551

Město duchů

Albahr 'amamakum

Sekce: Horizonty

Režie: Ely Dagher
Francie, Libanon, Belgie, USA, Katar, 2021, 115min

Šéf a podřízený
11:30 / 552

Šéf a podřízený

El empleado y el patrón

Sekce: Horizonty

Režie: Manuel Nieto Zas
Uruguay, Argentina, Brazílie, Francie, 2021, 106min

Ach, ty dny!
14:00 / 553

Ach, ty dny!

Alyam, alyam

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Ahmed El-Maanouni
Maroko, 1978, 88min

Poklad
17:00 / 554

Poklad

Nidhanaya

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Lester James Peries
Srí Lanka, 1973, 108min

Léto 1993
20:00 / 555

Léto 1993

Estiu 1993

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Carla Simón
Španělsko, 2017, 97min

Ouistreham
22:30 / 556

Ouistreham

Ouistreham

Sekce: Horizonty

Režie: Emmanuel Carrère
Francie, 2021, 100min

Kino Čas

Zem je láva
09:00 / 5C1

Zem je láva

Stop-Zemlia

Sekce: Horizonty

Režie: Kateryna Gornostai
Ukrajina, 2021, 122min

Jako sestry
12:00 / 5C3

Jako sestry

Sestri

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Dina Duma
Severní Makedonie, Kosovo, Černá Hora, 2021, 90min

discusion

Marťanské lodě
15:00 / 5C4

Marťanské lodě

Marťanské lodě

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Jan Foukal
Česká republika, Norsko, 2021, 76min

discusion

Babij Jar. Kontext
18:00 / 5C5

Babij Jar. Kontext

Babi Yar. Context

Sekce: Horizonty

Režie: Sergei Loznitsa
Nizozemsko, Ukrajina, 2021, 121min

discusion

My
21:00 / 5C7

My

Nous

Sekce: Horizonty

Režie: Alice Diop
Francie, 2020, 115min

discusion

Vlak do Busanu 2
24:00 / 5C8

Vlak do Busanu 2

Bando

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Sang-ho Yeon
Jižní Korea, 2020, 116min

Karlovarské městské divadlo

Mít a nemít
10:00 / 5D2

Mít a nemít

The Breaking Point

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Michael Curtiz
USA, 1950, 97min

Úsvit
13:00 / 5D4

Úsvit

Zora

Sekce: Horizonty

Režie: Dalibor Matanić
Chorvatsko, 2020, 126min

Zrcadla ve tmě
16:00 / 5D5

Zrcadla ve tmě

Zrcadla ve tmě

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Šimon Holý
Česká republika, 2021, 84min

Patchwork
19:00 / 5D6

Patchwork

Patchwork

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Petros Charalambous
Kypr, Izrael, Slovinsko, 2021, 86min

Paříž, 13. obvod
22:00 / 5D9

Paříž, 13. obvod

Les Olympiades

Sekce: Horizonty

Režie: Jacques Audiard
Francie, 2021, 105min

Divadlo Husovka

Otarova smrt
10:30 / 5H1

Otarova smrt

Otar's Death

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Ioseb "Soso" Bliadze
Gruzie, Německo, Litva, 2021, 106min

V běhu
13:30 / 5H2

V běhu

Bėgikė

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Andrius Blaževičius
Litva, Česká republika, 2021, 87min

Děvčátko
16:30 / 5H3

Děvčátko

Petite fille

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Sébastien Lifshitz
Francie, 2020, 85min

Nemesis
19:30 / 5H4

Nemesis

Nemesis

Sekce: Horizonty

Režie: Thomas Imbach
Švýcarsko, 2020, 131min

Ze dna
22:30 / 5H5

Ze dna

Rock Bottom Riser

Sekce: Imagina

Režie: Fern Silva
USA, 2021, 70min

Kino Drahomíra

Každá minuta života
09:00 / 5K1

Každá minuta života

Každá minuta života

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Erika Hníková
Česká republika, Slovenská republika, 2021, 80min

Princ
12:00 / 5K2

Princ

Le Prince

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Lisa Bierwirth
Německo, 2021, 125min

Oáza
15:00 / 5K3

Oáza

Oaza

Sekce: Horizonty

Režie: Ivan Ikić
Srbsko, Slovinsko, Nizozemsko, Francie, Bosna a Hercegovina, 2020, 123min

discusion

Last and First Men
18:00 / 5K4

Last and First Men

Last and First Men

Sekce: Imagina

Režie: Jóhann Jóhannsson
Island, 2020, 70min

Pan učitel Bachmann a jeho třída
20:00 / 5K5

Pan učitel Bachmann a jeho třída

Herr Bachmann und seine Klasse

Sekce: Horizonty

Režie: Maria Speth
Německo, 2021, 217min

Lázně III

Kořeny
10:00 / 5L1

Kořeny

Koreni

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Tea Lukač
Srbsko, 2021, 80min

Blízcí
13:00 / 5L2

Blízcí

Bliscy

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Grzegorz Jaroszuk
Polsko, Česká republika, 2021, 74min

Sborovna
16:00 / 5L3

Sborovna

Zbornica

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Sonja Tarokić
Chorvatsko, 2021, 126min

Atlas ptáků
19:00 / 5L4

Atlas ptáků

Atlas ptáků

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Olmo Omerzu
Česká republika, Slovinsko, Slovenská republika, 2021, 92min

Ochranná ruka
22:00 / 5L5

Ochranná ruka

Okul Tıraşı

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Ferit Karahan
Turecko, Rumunsko, 2021, 85min

Kinosál Pupp

Strahinja
10:00 / 5P1

Strahinja

Strahinja Banović

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Stefan Arsenijević
Srbsko, Francie, Lucembursko, Bulharsko, Litva, 2021, 92min

discusion

Bod varu
13:00 / 5P2

Bod varu

Boiling Point

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Philip Barantini
Velká Británie, 2020, 94min

discusion

Luzzu
16:00 / 5P3

Luzzu

Luzzu

Sekce: Horizonty

Režie: Alex Camilleri
Malta, 2021, 95min

discusion

Zanka Contact
19:00 / 5P5

Zanka Contact

Zanka Contact

Sekce: Horizonty

Režie: Ismaël El Iraki
Maroko, Francie, Belgie, 2020, 120min

discusion

The Sparks Brothers
22:00 / 5P6

The Sparks Brothers

The Sparks Brothers

Sekce: Horizonty

Režie: Edgar Wright
Velká Británie, USA, 2021, 141min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2021 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Doprovodný programDoprovodný program Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Denní plányDenní plány
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem