Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Tina
08:30 / 711

Tina

Tina

Sekce: Horizonty

Režie: T. J. Martin, Daniel Lindsay
USA, 2021, 118min

Jabka
11:00 / 713

Jabka

Mila

Sekce: Horizonty

Režie: Christos Nikou
Řecko, Polsko, Slovinsko, 2020, 90min

Ada
14:00 / 715

Ada

Dýrið

Sekce: Horizonty

Režie: Valdimar Jóhannsson
Island, Švédsko, Polsko, 2021, 106min

Země potomků
17:00 / 716

Země potomků

La terra dei figli

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Claudio Cupellini
Itálie, 2021, 118min

Zpráva o záchraně mrtvého
20:00 / 717

Zpráva o záchraně mrtvého

Zpráva o záchraně mrtvého

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Václav Kadrnka
Česká republika, Slovenská republika, Francie, 2021, 90min

Zelený rytíř
23:00 / 718

Zelený rytíř

The Green Knight

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: David Lowery
USA, 2021, 130min

Malý sál

Utéct
09:00 / 721

Utéct

Flee

Sekce: Horizonty

Režie: Jonas Poher Rasmussen
Dánsko, Francie, Švédsko, Norsko, 2021, 90min

Na vlnách hor
12:00 / 723

Na vlnách hor

O Marinheiro das Montanhas

Sekce: Horizonty

Režie: Karim Aïnouz
Brazílie, Francie, Německo, 2021, 98min

Cena za slávu
15:00 / 724

Cena za slávu

What Price Hollywood?

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: George Cukor
USA, 1932, 88min

Pírka
18:00 / 725

Pírka

Feathers

Sekce: Horizonty

Režie: Omar El-Zohairy
Francie, Egypt, Nizozemsko, Řecko, 2021, 112min

discusion

Putney Swope
21:00 / 727

Putney Swope

Putney Swope

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Robert Downey Sr.
USA, 1969, 84min

Mulholland Drive
24:00 / 729

Mulholland Drive

Mulholland Drive

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: David Lynch
USA, Francie, 2001, 146min

Kongresový sál

Planeta
13:00 / 733

Planeta

El Planeta

Sekce: Horizonty

Režie: Amalia Ulman
Španělsko, 2021, 82min

Čtvrtá brightonská ulice
16:00 / 734

Čtvrtá brightonská ulice

Brighton 4th

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Levan Koguashvili
Gruzie, Rusko, Bulharsko, USA, Monako, 2021, 95min

RapStory
19:00 / 735

Přidaná projekce

RapStory

RapStory

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Šimon Šafránek
Česká republika, 2021, 50min

discusion

Podezření
22:00 / 736

Podezření

Podezření

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Michal Blaško
Česká republika, Francie, 2022, 68min

Kinosál B

Na cestě
09:00 / 751

Na cestě

Jadde Khaki

Sekce: Horizonty

Režie: Panah Panahi
Írán, 2021, 93min

Pragueshorts ve Varech
11:30 / 752

Pragueshorts ve Varech

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Vycpaný

Vymezení

A tu se zjevil princ

Konec utrpení (Návrh)

Filipiñana

Sny o toulavých kočkách
14:00 / 753

Sny o toulavých kočkách

Sny o toulavých kočkách

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: David Sís
Česká republika, USA, Francie, 2021, 96min

Ach, ty dny!
17:00 / 754

Ach, ty dny!

Alyam, alyam

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Ahmed El-Maanouni
Maroko, 1978, 88min

Évonprs deníky
20:00 / 755

Évonprs deníky

Diários de Otsoga

Sekce: Horizonty

Režie: Maureen Fazendeiro, Miguel Gomes
Portugalsko, Francie, 2021, 102min

Nadia, motýlek
22:30 / 756

Nadia, motýlek

Nadia, Butterfly

Sekce: Horizonty

Režie: Pascal Plante
Kanada, 2020, 106min

Kino Čas

Kupé č. 6
09:00 / 7C1

Kupé č. 6

Hytti nro 6

Sekce: Horizonty

Režie: Juho Kuosmanen
Finsko, Německo, Estonsko, Rusko, 2021, 107min

Rus
12:00 / 7C3

Rus

Nuuccha

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Vladimir Munkuev
Rusko, 2021, 107min

Jednotka intenzivního života
15:00 / 7C4

Jednotka intenzivního života

Jednotka intenzivního života

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Adéla Komrzý
Česká republika, 2021, 73min

discusion

Last and First Men
18:00 / 7C5

Last and First Men

Last and First Men

Sekce: Imagina

Režie: Jóhann Jóhannsson
Island, 2020, 70min

Král krabů
21:00 / 7C7

Král krabů

Re Granchio

Sekce: Horizonty

Režie: Alessio Rigo de Righi, Matteo Zoppis
Itálie, Argentina, Francie, 2021, 106min

discusion

Shoky & Morthy: Poslední velká akce
24:00 / 7C8

Shoky & Morthy: Poslední velká akce

Shoky & Morthy: Poslední velká akce

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Andy Fehu
Česká republika, 2021, 99min

Karlovarské městské divadlo

Duch kláštera
10:00 / 7D2

Duch kláštera

El fantasma del convento

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Fernando de Fuentes
Mexiko, 1934, 85min

Roadrunner: Film o Anthonym Bourdainovi
13:00 / 7D4

Roadrunner: Film o Anthonym Bourdainovi

Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

Sekce: Horizonty

Režie: Morgan Neville
USA, 2021, 118min

Jízda
16:00 / 7D5

Jízda

Jízda

Sekce: Pocta Janu Svěrákovi

Režie: Jan Svěrák
Česká republika, 1994, 88min

Na konci zimy
19:00 / 7D6

Na konci zimy

Poslije zime

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Ivan Bakrač
Černá Hora, Srbsko, Chorvatsko, 2021, 101min

Vortex
22:00 / 7D9

Vortex

Vortex

Sekce: Horizonty

Režie: Gaspar Noé
Francie, Belgie, Monako, 2021, 142min

Divadlo Husovka

Jako sestry
10:30 / 7H1

Jako sestry

Sestri

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Dina Duma
Severní Makedonie, Kosovo, Černá Hora, 2021, 90min

Marťanské lodě
13:30 / 7H2

Marťanské lodě

Marťanské lodě

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Jan Foukal
Česká republika, Norsko, 2021, 76min

Úl
16:30 / 7H3

Úl

Zgjoi

Sekce: Horizonty

Režie: Blerta Basholli
Kosovo, Švýcarsko, Severní Makedonie, Albánie, 2021, 84min

Úvod
19:30 / 7H4

Úvod

Inteurodeoksyeon

Sekce: Horizonty

Režie: Hong Sangsoo
Jižní Korea, 2020, 66min

Amparo
22:30 / 7H5

Amparo

Amparo

Sekce: Horizonty

Režie: Simón Mesa Soto
Kolumbie, Švédsko, Katar, 2021, 95min

Kino Drahomíra

Strahinja
09:00 / 7K1

Strahinja

Strahinja Banović

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Stefan Arsenijević
Srbsko, Francie, Lucembursko, Bulharsko, Litva, 2021, 92min

Bod varu
12:00 / 7K2

Bod varu

Boiling Point

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Philip Barantini
Velká Británie, 2020, 94min

Šéf a podřízený
15:00 / 7K3

Šéf a podřízený

El empleado y el patrón

Sekce: Horizonty

Režie: Manuel Nieto Zas
Uruguay, Argentina, Brazílie, Francie, 2021, 106min

Ananda
18:00 / 7K4

Ananda

Ananda

Sekce: Horizonty

Režie: Stefano Deffenu
Itálie, 2020, 60min

discusion

Zloději
21:00 / 7K6

Zloději

Manbiki kazoku

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Hirokazu Koreeda
Japonsko, 2018, 121min

Lázně III

Zrcadla ve tmě
10:00 / 7L1

Zrcadla ve tmě

Zrcadla ve tmě

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Šimon Holý
Česká republika, 2021, 84min

Patchwork
13:00 / 7L2

Patchwork

Patchwork

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Petros Charalambous
Kypr, Izrael, Slovinsko, 2021, 86min

Ne!
16:00 / 7L3

Ne!

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Dietrich Brüggemann
Německo, 2021, 119min

Láska pod kapotou
19:00 / 7L4

Láska pod kapotou

Láska pod kapotou

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Miro Remo
Česká republika, Slovenská republika, 2021, 85min

Moje slunce Mad
22:00 / 7L5

Moje slunce Mad

Moje slunce Mad

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Michaela Pavlátová
Česká republika, Francie, Slovenská republika, 2021, 81min

Kinosál Pupp

Boje
10:00 / 7P1

Boje

Guerres

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Nicolas Roy
Kanada, 2021, 84min

discusion

Zkouška
13:00 / 7P2

Zkouška

Ezmûn

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Shawkat Amin Korki
Německo, Irácký Kurdistán, Katar, 2021, 89min

discusion

Jiná smečka
16:00 / 7P3

Jiná smečka

Külön falka

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Hajni Kis
Maďarsko, Slovenská republika, 2021, 98min

discusion

Laurent Garnier: Off the Record
19:00 / 7P5

Laurent Garnier: Off the Record

Laurent Garnier: Off the Record

Sekce: Horizonty

Režie: Gabin Rivoire
Velká Británie, Belgie, 2021, 93min

discusion

Výheň
22:00 / 7P6

Výheň

The Furnace

Sekce: Horizonty

Režie: Roderick MacKay
Austrálie, 2020, 116min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2021 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Doprovodný programDoprovodný program Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Denní plányDenní plány
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem