Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Maminka
08:30 / 811

Maminka

Petite Maman

Sekce: Horizonty

Režie: Céline Sciamma
Francie, 2021, 72min

Nejhorší člověk na světě
11:00 / 813

Změněná projekce

Nejhorší člověk na světě

Verdens værste menneske

Sekce: Horizonty

Režie: Joachim Trier
Norsko, Francie, Švédsko, Dánsko, 2021, 127min

Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem
14:00 / 815

Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem

Crock of Gold: A Few Rounds with Shane MacGowan

Sekce: Horizonty

Režie: Julien Temple
Velká Británie, Irsko, 2020, 124min

discusion

Zoufalství a naděje
18:30 / 81A

Změněná projekce

Zoufalství a naděje

First Reformed

Sekce: Horizonty

Režie: Paul Schrader
USA, 2017, 108min

Benedetta
23:00 / 818

Přidaná projekce

Benedetta

Benedetta

Sekce: Horizonty

Režie: Paul Verhoeven
Francie, Nizozemsko, 2020, 127min

Malý sál

Chyba v Matrixu
09:00 / 821

Chyba v Matrixu

A Glitch in the Matrix

Sekce: Horizonty

Režie: Rodney Ascher
USA, 2020, 108min

Město duchů
12:00 / 823

Město duchů

Albahr 'amamakum

Sekce: Horizonty

Režie: Ely Dagher
Francie, Libanon, Belgie, USA, Katar, 2021, 115min

discusion

Mít a nemít
15:00 / 824

Mít a nemít

The Breaking Point

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Michael Curtiz
USA, 1950, 97min

Narušitel
18:00 / 825

Narušitel

El prófugo

Sekce: Horizonty

Režie: Natalia Meta
Argentina, Mexiko, 2020, 95min

Paříž, 13. obvod
21:00 / 827

Paříž, 13. obvod

Les Olympiades

Sekce: Horizonty

Režie: Jacques Audiard
Francie, 2021, 105min

Zkrávysyni
24:00 / 829

Zkrávysyni

Fils de plouc

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Lenny Guit, Harpo Guit
Belgie, 2021, 70min

Kongresový sál

Pan učitel Bachmann a jeho třída
08:30 / 831

Pan učitel Bachmann a jeho třída

Herr Bachmann und seine Klasse

Sekce: Horizonty

Režie: Maria Speth
Německo, 2021, 217min

Babij Jar. Kontext
13:00 / 833

Babij Jar. Kontext

Babi Yar. Context

Sekce: Horizonty

Režie: Sergei Loznitsa
Nizozemsko, Ukrajina, 2021, 121min

Zem je láva
16:00 / 834

Zem je láva

Stop-Zemlia

Sekce: Horizonty

Režie: Kateryna Gornostai
Ukrajina, 2021, 122min

Co spatříme, když pohlédneme na nebe?
19:00 / 835

Co spatříme, když pohlédneme na nebe?

Ras vkhedavt, rodesac cas vukurebt?

Sekce: Horizonty

Režie: Alexandre Koberidze
Německo, Gruzie, 2021, 150min

Ali a Ava
22:00 / 836

Ali a Ava

Ali & Ava

Sekce: Horizonty

Režie: Clio Barnard
Velká Británie, 2021, 95min

Kinosál B

My
09:00 / 851

My

Nous

Sekce: Horizonty

Režie: Alice Diop
Francie, 2020, 115min

Čtvrtá brightonská ulice
11:30 / 852

Čtvrtá brightonská ulice

Brighton 4th

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Levan Koguashvili
Gruzie, Rusko, Bulharsko, USA, Monako, 2021, 95min

V ulicích Paříže
14:00 / 853

V ulicích Paříže

Années 20

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Elisabeth Vogler
Francie, 2021, 90min

Rekonstrukce okupace
17:00 / 854

Rekonstrukce okupace

Rekonstrukce okupace

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Jan Šikl
Česká republika, Slovenská republika, 2021, 100min

První podání I
20:00 / 855

První podání I

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Všichni psi jednou zemřou

Já jsem

Versailles

První podání II
22:30 / 856

První podání II

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Zrcadlo pravdy

Ospalky

Kino Čas

Dny
09:00 / 8C1

Dny

Rizi

Sekce: Imagina

Režie: Tsai Ming-liang
Tchaj-wan, 2020, 126min

Jiná smečka
12:00 / 8C3

Jiná smečka

Külön falka

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Hajni Kis
Maďarsko, Slovenská republika, 2021, 98min

discusion

Na konci zimy
15:00 / 8C4

Na konci zimy

Poslije zime

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Ivan Bakrač
Černá Hora, Srbsko, Chorvatsko, 2021, 101min

discusion

Kárová dáma
18:00 / 8C5

Kárová dáma

Queen of Diamonds

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Nina Menkes
USA, 1991, 77min

Milostné historky
21:00 / 8C7

Milostné historky

Les choses qu’on dit, les choses qu’on fait

Sekce: Horizonty

Režie: Emmanuel Mouret
Francie, 2020, 122min

Vlak do Busanu 2
24:00 / 8C8

Vlak do Busanu 2

Bando

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Sang-ho Yeon
Jižní Korea, 2020, 116min

Karlovarské městské divadlo

Ach, ty dny!
10:00 / 8D2

Ach, ty dny!

Alyam, alyam

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Ahmed El-Maanouni
Maroko, 1978, 88min

Drajv maj kár
12:00 / 8D3

Drajv maj kár

Doraibu mai kâ

Sekce: Horizonty

Režie: Ryûsuke Hamaguchi
Japonsko, 2021, 179min

Roadrunner: Film o Anthonym Bourdainovi
16:00 / 8D5

Roadrunner: Film o Anthonym Bourdainovi

Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

Sekce: Horizonty

Režie: Morgan Neville
USA, 2021, 118min

Na cestě
19:00 / 8D6

Na cestě

Jadde Khaki

Sekce: Horizonty

Režie: Panah Panahi
Írán, 2021, 93min

discusion

Duchové
22:00 / 8D9

Duchové

Hayaletler

Sekce: Horizonty

Režie: Azra Deniz Okyay
Turecko, Francie, Katar, 2020, 87min

discusion

Divadlo Husovka

Zrcadla ve tmě
10:30 / 8H1

Zrcadla ve tmě

Zrcadla ve tmě

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Šimon Holý
Česká republika, 2021, 84min

Patchwork
13:30 / 8H2

Patchwork

Patchwork

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Petros Charalambous
Kypr, Izrael, Slovinsko, 2021, 86min

Pojď ke mně
16:30 / 8H3

Pojď ke mně

Jai jumlong

Sekce: Imagina

Režie: Anocha Suwichakornpong
Thajsko, 2021, 69min

Ze dna
19:30 / 8H4

Ze dna

Rock Bottom Riser

Sekce: Imagina

Režie: Fern Silva
USA, 2021, 70min

Poklad
22:30 / 8H5

Poklad

Nidhanaya

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Lester James Peries
Srí Lanka, 1973, 108min

Kino Drahomíra

Ne!
09:00 / 8K1

Ne!

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Dietrich Brüggemann
Německo, 2021, 119min

Láska pod kapotou
12:00 / 8K2

Láska pod kapotou

Láska pod kapotou

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Miro Remo
Česká republika, Slovenská republika, 2021, 85min

Memoria
15:00 / 8K3

Memoria

Memoria

Sekce: Horizonty

Režie: Apichatpong Weerasethakul
Kolumbie, Thajsko, Francie, Německo, Mexiko, Katar, 2021, 136min

Planeta
18:00 / 8K4

Planeta

El Planeta

Sekce: Horizonty

Režie: Amalia Ulman
Španělsko, 2021, 82min

discusion

Jasný letní den
20:00 / 8K5

Jasný letní den

Gŭ lĭng jiē shàonián shārén shìjiàn

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Edward Yang
Tchaj-wan, 1991, 237min

Lázně III

Rus
10:00 / 8L1

Rus

Nuuccha

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Vladimir Munkuev
Rusko, 2021, 107min

discusion

Jednotka intenzivního života
13:00 / 8L2

Jednotka intenzivního života

Jednotka intenzivního života

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Adéla Komrzý
Česká republika, 2021, 73min

Boje
16:00 / 8L3

Boje

Guerres

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Nicolas Roy
Kanada, 2021, 84min

Zkouška
19:00 / 8L4

Zkouška

Ezmûn

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Shawkat Amin Korki
Německo, Irácký Kurdistán, Katar, 2021, 89min

Zanka Contact
22:00 / 8L5

Zanka Contact

Zanka Contact

Sekce: Horizonty

Režie: Ismaël El Iraki
Maroko, Francie, Belgie, 2020, 120min

Kinosál Pupp

Zpráva o záchraně mrtvého
10:00 / 8P1

Zpráva o záchraně mrtvého

Zpráva o záchraně mrtvého

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Václav Kadrnka
Česká republika, Slovenská republika, Francie, 2021, 90min

discusion

Země potomků
13:00 / 8P2

Země potomků

La terra dei figli

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Claudio Cupellini
Itálie, 2021, 118min

discusion

Balada o bílé krávě
19:00 / 8P5

Balada o bílé krávě

Ghasideyeh gave sefid

Sekce: Horizonty

Režie: Behtash Sanaeeha, Maryam Moghaddam
Írán, Francie, 2021, 102min

Podezření
22:00 / 8P6

Podezření

Podezření

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Michal Blaško
Česká republika, Francie, 2022, 68min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2021 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Doprovodný programDoprovodný program Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Denní plányDenní plány
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem