Soutěžní sekce
Sekce 32. ročníku
- Pocta Jeanu Epsteinovi
- Česká filmová avantgarda & Pocta Alexandru Hackenschmiedovi
- Retrospektiva bratří Marxů
- Australský film sedmdesátých až devadesátých let
- Nelítostný svědek Nick Broomfield
- Alexandr Sokurov: Duchovní hlas Ruska
- Příběhy Miloše Formana
- Filmy České televize 90. let
- České filmy 1996 - 97
- Fórum nezávislých
- Na východ od Západu
- Jiný pohled
- Horizonty
- Pocta Jasonu Robardsovi
- Zvláštní uvedení
- Soutěž dokumentárních filmů
- Soutěžní sekce
-
Bratr
The Brother /
Brat
Režie: Alexej Balabanov
Rusko, 1997, 0 min
-
Cesta k poznání
Journey to Wisdom /
Desadanam
Režie: Jayaraaj
Indie, 1996, 0 min
-
Ďáblův ostrov
Devil´s Island /
Djöflaeyjan
Režie: Fridrik Thór Fridriksson
Island, 1996, 0 min
-
Děti revoluce
Children of the Revolution /
Children of the Revolution
Režie: Peter Duncan
Austrálie, 1996, 0 min
-
Dlouhý soumrak
Long Twilight /
Hosszú alkony
Režie: Attila Janisch
Maďarsko, 1996, 0 min
-
Jugofilm
Jugofilm /
Jugofilm
Režie: Goran Rebić
Rakousko, 1996, 0 min
-
Lovecká výprava
The Game Bag /
Il carniere
Režie: Maurizio Zaccaro
Itálie, 1997, 0 min
-
Modré z nebe
Blue Heaven /
Modré z neba
Režie: Eva Borušovičová
Slovenská republika, Česká republika, 1997, 0 min
-
Můj růžový život
Ma vie en rose /
Ma vie en rose
Režie: Alain Berliner
Belgie, Francie, Velká Británie, 1997, 0 min
-
Náhrdelník z vlčích zubů
A Wolf-Tooth Necklace /
Vilko dantu karoliai
Režie: Algimantas Puipa
Litva, 1997, 0 min
-
Neryba
The Unfish /
Der Unfisch
Režie: Robert Dornhelm
Německo, 1997, 0 min
-
Pohodlný život
The Good Life /
La buena vida
Režie: David Trueba
Španělsko, 1996, 0 min
-
Pozdní úplněk
Late Full Moon /
Zakasnialo palnolunie
Režie: Eduard Zachariev
Bulharsko, 1996, 0 min
-
Sluneční hodiny
The Sundial /
Sloneczny zegar
Režie: Andrzej Kondratiuk
Polsko, 1997, 0 min
-
Soukromé neřesti
Private Parts /
Private Parts
Režie: Betty Thomas
USA, 1997, 0 min
-
Stínohra
Shadow Play /
Portraits chinois
Režie: Martine Dugowson
Francie, 1996, 0 min
-
Vánoční oratorium
Christmas Oratorio /
Juloratoriet
Režie: Kjell-Ake Andersson
Švédsko, 1996, 0 min
-
Zapomenuté světlo
The Forgotten Light /
Zapomenuté světlo
Režie: Vladimír Michálek
Česká republika, 1996, 0 min