Jiný pohled
Sekce 37. ročníku
- Zvláštní uvedení
- Special Video Screenings
- Poklady evropských filmových archivů
- Pocta Vlastimilu Brodskému
- Nový brazilský dokument
- Na východ od Západu
- Maghreb
- Kim Ki-duk
- Johan van der Keuken
- Jiný pohled
- Jean-Marc Barr
- Horizonty - oceněné
- Horizonty
- Fórum nezávislých
- České filmy
- Dny kritiků Variety
- Mimo soutěž
- Soutěž dokumentárních filmů
- Soutěžní sekce
-
Athénské blues
Athens Blues /
Mia mera ti nychta
Režie: George Panoussopoulos
Řecko, 2001, 110 min
-
Bar Čandni
Chandni Bar /
Chandni Bar
Režie: Madhur Bhandarkar
Indie, 2001, 150 min
-
Batang West Side
Batang West Side /
Batang West Side
Režie: Lav Diaz
Filipíny, 2001, 300 min
-
Bemani
Bemani /
Bemani
Režie: Dariush Mehrjui
Írán, 2002, 97 min
-
Boží hřiště
God´s Sandbox /
God´s Sandbox
Režie: Doron Eran
Izrael, 2002, 86 min
-
Cockettes
The Cockettes /
The Cockettes
Režie: Bill Weber, David Weissman
USA, 2001, 102 min
-
Čen Mo a Meiting
Chen Mo and Meiting /
Chen Mo he Meiting
Režie: Liu Hao
Čína, Německo, 2002, 78 min
-
Decasia
Decasia /
Decasia
Režie: Bill Morrison
USA, 2002, 70 min
-
Dívenka
An Adolescent /
Shoujyo
Režie: Eiji Okuda
Japonsko, 2001, 132 min
-
Dny
Days /
Giorni
Režie: Laura Muscardin
Itálie, 2001, 80 min
-
Drsné jaro
Blue Spring /
Aoi Haru
Režie: Toshiaki Toyoda
Japonsko, 2001, 83 min
-
Fuente Álamo
Fuente Álamo, the Caress of Time /
Fuente Álamo, la caricia del tiempo
Režie: Pablo García
Španělsko, 2001, 72 min
-
Jak to dělají ryby?
Do Fish Do It? /
Fickende Fische
Režie: Almut Getto
Německo, 2002, 103 min
-
Když bestie dříme
As the Beast Sleeps /
As the Beast Sleeps
Režie: Harry Bradbeer
Velká Británie, 2001, 75 min
-
Léto Wang Šušiena
A High Sky Summer /
Wang Shouxian de xia tian
Režie: Li Jixian
Čína, 2002, 90 min
-
Magonia
Magonia /
Magonia
Režie: Ineke Smits
Nizozemsko, 2001, 112 min
-
Musa Válečník
Musa - The Warrior /
Musa
Režie: Kim Sung-su
Jižní Korea, 2001, 154 min
-
Na plný plyn
Step On It /
Vollgas
Režie: Sabine Derflinger
Rakousko, 2001, 96 min
-
Nevinná
Too Pure /
Too Pure
Režie: Sunmin Park
USA, 2002, 86 min
-
Odvážné sny
... and They Dared to Dream /
Swapner feriwala
Režie: Subrata Sen
Indie, 2002, 119 min
-
Pan Nerozhodný
Mr In-Between /
Mr In-Between
Režie: Paul Sarossy
Velká Británie, 2001, 97 min
-
Prameny
The Ripples /
Sazanami
Režie: Naoki Nagao
Japonsko, 2002, 112 min
-
Přebytečný člověk
One Man Up /
L´ uomo in piu
Režie: Paolo Sorrentino
Itálie, 2001, 100 min
-
Ruthie a Connie
Ruthie & Connie: Every Room in the House /
Ruthie & Connie: Every Room in the House
Režie: Deborah Dickson
USA, 2002, 58 min
-
Řeka
The River /
Joki
Režie: Jarmo Lampela
Finsko, 2001, 106 min
-
Slunce v očích
Empty Eyes /
Sole negli occhi
Režie: Andrea Porporati
Itálie, 2001, 97 min
-
Snění
Dazzling /
Hua yan
Režie: Xin Lee
Čína, 2001, 82 min
-
Srdce bez zákona
The Lawless Heart /
The Lawless Heart
Režie: Neil Hunter, Tom Hunsinger
Velká Británie, 2001, 86 min
-
Svinský život
Tricky Life /
En la puta vida
Režie: Beatriz Flores Silva
Uruguay, 2001, 97 min
-
Šeptající písek
Whispering Sands /
Pasir Berbisik
Režie: Nan T. Achnas
Indonésie, Japonsko, 2001, 106 min
-
Teroristka
The Terrorist /
The Terrorist
Režie: Santosh Sivan
Indie, 1999, 95 min
-
Tohle není romance
This is Not a Love Song /
This is Not a Love Song
Režie: Bille Eltringham
Velká Británie, 2002, 94 min
-
Válečný fotograf
War Photographer /
War Photographer
Režie: Christian Frei
Švýcarsko, 2001, 97 min
-
Venušini hoši
Venus Boyz /
Venus Boyz
Režie: Gabriel Bauer
Švýcarsko, Německo, USA, 2001, 102 min
-
Vetřelec
The Trespasser /
O Invasor
Režie: Beto Brant
Brazílie, 2001, 97 min
-
Vše o Lily Šu-Šu
All About Lily Chou-Chou /
All About Lily Chou-Chou
Režie: Shunji Iwai
Japonsko, 2001, 146 min
-
Zaječí srdce
Chicken Heart /
Chicken Heart
Režie: Hiroshi Shimizu
Japonsko, 2002, 105 min
-
100 dní
100 Days /
100 Days
Režie: Nick Hughes
Velká Británie, Rwanda, 2001, 99 min