Soutěž Fórum nezávislých
Sekce 38. ročníku
- Soutěž Fórum nezávislých
- Dny kritiků Variety: Evropa dnes!
- Horizonty
- Horizonty - oceněné filmy
- Jiný pohled
- Soutěž Na východ od Západu
- Hlavní soutěž
- Soutěž dokumentárních filmů
- Pocta Josephu Strickovi
- Retrospektiva: Jasudžiro Ozu - 100 let od narození
- 2003: Hudební odysea
- Golemovská trilogie Amose Gitaie
- Zaostřeno na: Pobaltský film (Litva, Lotyšsko, Estonsko)
- Dokumentární filmy - mimo soutěž
- Zvláštní uvedení
- Pocta Maurici Pialatovi a Danielu Toscanovi du Plantier
- Pocta Jiřímu Menzelovi
- České filmy 2002-2003
- Poklady evropských filmových archivů
- Hlavní program - mimo soutěž
- Studentské filmy
-
Americká zbraň
American Gun /
American Gun
Režie: Alan Jacobs
USA, 2002, 94 min
-
Balibalo
Balibalo /
Balibalo
Režie: Marc Andréoni
Francie, 2002, 8 min
-
Brouk
Bug /
Bug
Režie: Matt Manfredi, Phil Hay
USA, 2002, 89 min
-
Buchar
Pressure Bolt /
Druckbolzen
Režie: Benni Diez
Německo, 2003, 9 min
-
Carcan
Carcan /
Carcan
Režie: Stéphane Levallois
Francie, 2003, 2 min
-
Černá skříňka
Black Box /
Caja negra
Režie: Luis Ortega
Argentina, 2002, 81 min
-
Dech
Breath /
Respiro
Režie: Emanuele Crialese
Francie, Itálie, 2002, 90 min
-
Díky
Thank you! /
Merci!
Režie: Christine Rabette
Belgie, 2002, 8 min
-
Dlouhá cesta domů
Long Way Home /
Long Way Home
Režie: Peter Sollett
Francie, USA, 2002, 88 min
-
Dnes a zítra
Today and Tomorrow /
Hoy y manana
Režie: Alejandro Chomski
Argentina, 2003, 87 min
-
Dopravní špička
Rush Hour /
L' heure de pointe
Režie: Antonin Peretjatko
Francie, 2002, 12 min
-
Eden
Eden /
Eden
Režie: Andrzej Czeczot
Polsko, 2002, 75 min
-
Flower & Garnet
Flower & Garnet /
Flower & Garnet
Režie: Keith Behrman
Kanada, 2002, 103 min
-
Fricasse
Fricasse /
Fricasse
Režie: Martin Krejčí
Česká republika, 2003, 14 min
-
Holčička
Girl /
Meisje
Režie: Dorothée van den Berghe
Belgie, 2002, 94 min
-
Hotel Quinte
At the Quinte Hotel /
At the Quinte Hotel
Režie: Douglas Bensadoun
Kanada, 2002, 8 min
-
In memoriam
In Memoriam /
In Memoriam
Režie: Daniel Erb
Německo, 2003, 7 min
-
Jihovýchod
Southeast /
Sudeste
Režie: Sergio Bellotti
Argentina, 2002, 80 min
-
Karavan
Caravan /
Caravan
Režie: Dag Mørk
Norsko, 2002, 9 min
-
Krvavé Vánoce
Bloody Christmas /
Bloody Christmas
Režie: Michel Leray
Francie, 2002, 8 min
-
Kulička
Boulette /
Boulette
Režie: Laetitia Gabrielli
Francie, 2002, 5 min
-
Kwik Stop
Kwik Stop /
Kwik Stop
Režie: Michael Gilio
USA, 2001, 110 min
-
Lesk
The Shine /
The Shine
Režie: David Uloth
Kanada, 2002, 2 min
-
Milwaukee, Minnesota
Milwaukee, Minnesota /
Milwaukee, Minnesota
Režie: Allan Mindel
USA, 2003, 95 min
-
Minimalistické příběhy
Minimal Stories /
Historias mínimas
Režie: Carlos Sorin
Argentina, Španělsko, 2002, 94 min
-
Na začátku byl pohled
In the Beginning Was the Eye /
Im Anfang war der Blick
Režie: Bady Minck
Rakousko, Lucembursko, 2003, 45 min
-
Nejvíc lidí žije v Číně
Utopia - Nobody's Perfect in Perfect Country /
Folk flest bor i Kina
Režie: Morten Tyldum, Thomas Robsahm, Arild Fröhlich, Sara Johnsen, Ingebjorg Torgersen, Terje Rangnes, Magnus Martens, Martin Asphaug, Hans Petter Moland
Norsko, 2002, 82 min
-
Od hlavy až po paty
From Head to Toe /
De la tete aux pieds
Režie: Pascal Lahmani
Francie, 2002, 19 min
-
Odvážní neodpočívají
No Rest For the Brave /
Pas de repos pour les braves
Režie: Alain Guiraudie
Francie, Rakousko, 2003, 107 min
-
O lásce
Of Love /
Do Amor
Režie: Gisela Callas
Brazílie, 2001, 11 min
-
Osobní rychlost
Personal Velocity /
Personal Velocity
Režie: Rebecca Miller
USA, 2002, 86 min
-
Paradox Lake
Paradox Lake /
Paradox Lake
Režie: Przemyslaw Reut
USA, Polsko, Německo, 2002, 85 min
-
Pouze k stání
Standing Room Only /
Standing Room Only
Režie: Deborra-lee Furness
Velká Británie, 2003, 12 min
-
Promítač
The Projectionist /
The Projectionist
Režie: Michael Bates
Austrálie, 2002, 15 min
-
Příliš mladí na umírání
Too Young To Die /
Jukeodo jo a
Režie: Park Jin-pyo
Jižní Korea, 2002, 67 min
-
Ravioli
Ravioli /
Ravioli
Režie: Peter Payer
Rakousko, 2003, 70 min
-
Růže z Andalusie
Andalusian Rose /
La Chatte Andalouse
Režie: Gérald Hustache-Mathieu
Francie, 2002, 48 min
-
Rychlý film
Fast film /
Fast Film
Režie: Virgil Widrich
Rakousko, Lucembursko, 2003, 14 min
-
Salaryman 6
Salaryman 6 /
Salaryman 6
Režie: Jake Knight
Velká Británie, 2002, 7 min
-
S láskou Liza
Love Liza /
Love Liza
Režie: Todd Louiso
USA, Francie, Německo, 2002, 90 min
-
Vezmi si mě
Marry Me /
Heirate mich
Režie: Uli Gaulke, Jeannette Eggert
Německo, 2003, 105 min
-
Všechny opravdové holky
All the Real Girls /
All the Real Girls
Režie: David Gordon Green
USA, 2003, 108 min
-
Yellowknife
Yellowknife /
Yellowknife
Režie: Rodrigue Jean
Kanada, 2001, 116 min
-
Živitel
The Provider /
The Provider
Režie: Matt Smith
USA, 2002, 20 min
-
Život jedné dívky
This Girl's Life /
This Girl's Life
Režie: Ash
USA, 2003, 107 min
-
8849m
8849m /
8849m
Režie: Go Young-min
Jižní Korea, 2001, 12 min