Soutěž dokumentárních filmů
Sekce 38. ročníku
- Soutěž Fórum nezávislých
- Dny kritiků Variety: Evropa dnes!
- Horizonty
- Horizonty - oceněné filmy
- Jiný pohled
- Soutěž Na východ od Západu
- Hlavní soutěž
- Soutěž dokumentárních filmů
- Pocta Josephu Strickovi
- Retrospektiva: Jasudžiro Ozu - 100 let od narození
- 2003: Hudební odysea
- Golemovská trilogie Amose Gitaie
- Zaostřeno na: Pobaltský film (Litva, Lotyšsko, Estonsko)
- Dokumentární filmy - mimo soutěž
- Zvláštní uvedení
- Pocta Maurici Pialatovi a Danielu Toscanovi du Plantier
- Pocta Jiřímu Menzelovi
- České filmy 2002-2003
- Poklady evropských filmových archivů
- Hlavní program - mimo soutěž
- Studentské filmy
-
August & Marie
August & Marie /
August & Marie
Režie: Gabriel Vanderpas
Belgie, 2002, 20 min
-
Bodysong
Bodysong /
Bodysong
Režie: Simon Pummell
Velká Británie, 2002, 83 min
-
Bus 174
Bus 174 /
Onibus 174
Režie: José Padilha
Brazílie, 2002, 122 min
-
Cesta do Narragonie
Voyage to Narragonia /
Viaje a Narragonia
Režie: Germán Berger
Španělsko, 2003, 83 min
-
Cesta do Tarakanu
A Journey to Tarakan /
Een ontdekkingsreis naar Tarakan
Režie: Karel Doing
Nizozemsko, 2002, 47 min
-
Čí je ta píseň?
Whose Is This Song? /
Cia e tazi pesen?
Režie: Adela Peeva
Bulharsko, 2003, 70 min
-
Dokumentarista
Documentarist /
Vaveragrogh
Režie: Harutyun Khachatryan
Arménie, 2003, 62 min
-
Genius loci
The Genius of the Place /
Genij mesta
Režie: Galina Adamovich
Bělorusko, 2003, 15 min
-
Kriste, ty víš
Jesus, You Know /
Jesus, Du weisst
Režie: Ulrich Seidl
Rakousko, 2003, 87 min
-
luXus
luXury /
luXus
Režie: Jordi Niubó
Česká republika, 2003, 30 min
-
Milkan
Milkan /
Milkan
Režie: Mino Kiani
Írán, 2002, 30 min
-
Moje tělo
My Body /
Kroppen min
Režie: Margreth Olin
Norsko, 2002, 26 min
-
Opera v obývacím pokoji
The Man with an Opera House in His Living Room /
The Man with an Opera House in His Living Room
Režie: Mira Erdevički
Velká Británie, 2003, 59 min
-
Opuštěný ráj
Abandoned Eden /
Edeni i braktisur
Režie: Eno Milkani
Albánie, 2002, 20 min
-
Pátrání po neviditelném světě
Investigation into the Invisible World /
Enquete sur le monde invisible
Režie: Jean Michel Roux
Francie, 2002, 90 min
-
Portrét
Portrait /
Portret
Režie: Sergei Loznitsa
Rusko, 2002, 27 min
-
Tančírna
Ballroom Dancing /
Táncrend
Režie: Lívia Gyarmathy
Maďarsko, 2003, 46 min
-
Válka bez obrazů
War without Images /
Guerre sans images
Režie: Mohammed Soudani
Švýcarsko, Francie, 2002, 90 min
-
Vzpomínky
Remembrance /
Recuerdos
Režie: Marcela Arteaga
Mexiko, 2003, 86 min
-
Zblízka
Presence /
Närvarande
Režie: Jan Troell
Švédsko, Dánsko, 2003, 82 min
-
Zóna
The Zone /
Zonen
Režie: Esaias Baitel
Švédsko, 2003, 10 min
-
66 sezón
66 Seasons /
66 sezón
Režie: Peter Kerekes
Slovenská republika, 2003, 86 min