Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Na cestě
08:30 / 311

Na cestě

Jadde Khaki

Sekce: Horizonty

Režie: Panah Panahi
Írán, 2021, 93min

Zátopek
11:00 / 313

Zátopek

Zátopek

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: David Ondříček
Česká republika, Slovenská republika, 2021, 131min

O slavnosti a hostech
14:00 / 315

O slavnosti a hostech

O slavnosti a hostech

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Jan Němec
Československo, 1966, 71min

Sborovna
17:00 / 316

Sborovna

Zbornica

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Sonja Tarokić
Chorvatsko, 2021, 126min

Atlas ptáků
20:00 / 317

Atlas ptáků

Atlas ptáků

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Olmo Omerzu
Česká republika, Slovinsko, Slovenská republika, 2021, 92min

Roadrunner: Film o Anthonym Bourdainovi
23:00 / 318

Roadrunner: Film o Anthonym Bourdainovi

Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

Sekce: Horizonty

Režie: Morgan Neville
USA, 2021, 118min

Malý sál

Sweat
09:00 / 321

Sweat

Sweat

Sekce: Horizonty

Režie: Magnus von Horn
Polsko, Švédsko, 2020, 105min

Luzzu
12:00 / 323

Luzzu

Luzzu

Sekce: Horizonty

Režie: Alex Camilleri
Malta, 2021, 95min

discusion

Sny o toulavých kočkách
15:00 / 324

Sny o toulavých kočkách

Sny o toulavých kočkách

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: David Sís
Česká republika, USA, Francie, 2021, 96min

discusion

Maminka
18:00 / 325

Maminka

Petite Maman

Sekce: Horizonty

Režie: Céline Sciamma
Francie, 2021, 72min

Onoda
20:00 / 326

Onoda

Onoda

Sekce: Horizonty

Režie: Arthur Harari
Francie, Japonsko, Německo, Belgie, Itálie, Kambodža, 2021, 167min

Shoky & Morthy: Poslední velká akce
24:00 / 329

Shoky & Morthy: Poslední velká akce

Shoky & Morthy: Poslední velká akce

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Andy Fehu
Česká republika, 2021, 99min

discusion

Kongresový sál

Léto 1993
13:00 / 333

Léto 1993

Estiu 1993

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Carla Simón
Španělsko, 2017, 97min

Rekonstrukce okupace
16:00 / 334

Rekonstrukce okupace

Rekonstrukce okupace

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Jan Šikl
Česká republika, Slovenská republika, 2021, 100min

discusion

Konference
19:00 / 335

Konference

Konferentsiya

Sekce: Horizonty

Režie: Ivan I. Tverdovskiy
Rusko, Estonsko, Velká Británie, Itálie, 2020, 135min

Rozkoš
22:00 / 336

Rozkoš

Pleasure

Sekce: Horizonty

Režie: Ninja Thyberg
Švédsko, Nizozemsko, Francie, 2021, 109min

discusion

Kinosál B

Děvčátko
09:00 / 351

Děvčátko

Petite fille

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Sébastien Lifshitz
Francie, 2020, 85min

Myši patří do nebe
11:30 / 352

Myši patří do nebe

Myši patří do nebe

Sekce: Horizonty

Režie: Denisa Grimmová, Jan Bubeníček
Česká republika, Francie, Polsko, Slovenská republika, 2021, 87min

Pragueshorts ve Varech
14:00 / 353

Pragueshorts ve Varech

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Vycpaný

Vymezení

A tu se zjevil princ

Konec utrpení (Návrh)

Filipiñana

discusion

Ochranná ruka
17:00 / 354

Ochranná ruka

Okul Tıraşı

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Ferit Karahan
Turecko, Rumunsko, 2021, 85min

Ve skrytu
20:00 / 355

Ve skrytu

Mishehu Yohav Mishehu

Sekce: Horizonty

Režie: Hadas Ben Aroya
Izrael, 2021, 90min

discusion

Domácí vězení
22:30 / 356

Domácí vězení

Delo

Sekce: Horizonty

Režie: Alexey German Jr.
Rusko, 2021, 106min

Kino Čas

Kupé č. 6
09:00 / 3C1

Kupé č. 6

Hytti nro 6

Sekce: Horizonty

Režie: Juho Kuosmanen
Finsko, Německo, Estonsko, Rusko, 2021, 107min

Otarova smrt
12:00 / 3C3

Otarova smrt

Otar's Death

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Ioseb "Soso" Bliadze
Gruzie, Německo, Litva, 2021, 106min

discusion

V běhu
15:00 / 3C4

V běhu

Bėgikė

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Andrius Blaževičius
Litva, Česká republika, 2021, 87min

discusion

Last and First Men
18:00 / 3C5

Last and First Men

Last and First Men

Sekce: Imagina

Režie: Jóhann Jóhannsson
Island, 2020, 70min

V ulicích Paříže
21:00 / 3C7

V ulicích Paříže

Années 20

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Elisabeth Vogler
Francie, 2021, 90min

discusion

Prokletá vesnice
24:00 / 3C8

Prokletá vesnice

Perempuan Tanah Jahanam

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Joko Anwar
Indonésie, USA, Jižní Korea, 2019, 107min

Karlovarské městské divadlo

Žena pod vlivem
09:30 / 3D1

Žena pod vlivem

A Woman Under the Influence

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: John Cassavetes
USA, 1974, 155min

Ahedino koleno
13:00 / 3D4

Ahedino koleno

Haderek

Sekce: Horizonty

Režie: Nadav Lapid
Francie, Izrael, Německo, 2021, 109min

discusion

Kořeny
16:00 / 3D5

Kořeny

Koreni

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Tea Lukač
Srbsko, 2021, 80min

Blízcí
19:00 / 3D6

Blízcí

Bliscy

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Grzegorz Jaroszuk
Polsko, Česká republika, 2021, 74min

Paříž, 13. obvod
22:00 / 3D9

Paříž, 13. obvod

Les Olympiades

Sekce: Horizonty

Režie: Jacques Audiard
Francie, 2021, 105min

Divadlo Husovka

Chyba v Matrixu
10:30 / 3H1

Chyba v Matrixu

A Glitch in the Matrix

Sekce: Horizonty

Režie: Rodney Ascher
USA, 2020, 108min

Pojď ke mně
13:30 / 3H2

Pojď ke mně

Jai jumlong

Sekce: Imagina

Režie: Anocha Suwichakornpong
Thajsko, 2021, 69min

Memoria
16:30 / 3H3

Memoria

Memoria

Sekce: Horizonty

Režie: Apichatpong Weerasethakul
Kolumbie, Thajsko, Francie, Německo, Mexiko, Katar, 2021, 136min

Na vlnách hor
19:30 / 3H4

Na vlnách hor

O Marinheiro das Montanhas

Sekce: Horizonty

Režie: Karim Aïnouz
Brazílie, Francie, Německo, 2021, 98min

Úvod
22:30 / 3H5

Úvod

Inteurodeoksyeon

Sekce: Horizonty

Režie: Hong Sangsoo
Jižní Korea, 2020, 66min

Kino Drahomíra

Utéct
09:00 / 3K1

Utéct

Flee

Sekce: Horizonty

Režie: Jonas Poher Rasmussen
Dánsko, Francie, Švédsko, Norsko, 2021, 90min

Žena s nožem
12:00 / 3K2

Žena s nožem

La femme au couteau

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Timité Bassori
Pobřeží slonoviny, 1969, 80min

Duch kláštera
15:00 / 3K3

Duch kláštera

El fantasma del convento

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Fernando de Fuentes
Mexiko, 1934, 85min

Ach, ty dny!
18:00 / 3K4

Ach, ty dny!

Alyam, alyam

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Ahmed El-Maanouni
Maroko, 1978, 88min

Jasný letní den
20:00 / 3K5

Jasný letní den

Gŭ lĭng jiē shàonián shārén shìjiàn

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Edward Yang
Tchaj-wan, 1991, 237min

Lázně III

Amparo
10:00 / 3L1

Amparo

Amparo

Sekce: Horizonty

Režie: Simón Mesa Soto
Kolumbie, Švédsko, Katar, 2021, 95min

Vortex
16:00 / 3L3

Vortex

Vortex

Sekce: Horizonty

Režie: Gaspar Noé
Francie, Belgie, Monako, 2021, 142min

Ženy pláčou
19:00 / 3L4

Ženy pláčou

Women Do Cry

Sekce: Horizonty

Režie: Mina Mileva, Vesela Kazakova
Bulharsko, Francie, 2021, 104min

Tina
22:00 / 3L5

Tina

Tina

Sekce: Horizonty

Režie: T. J. Martin, Daniel Lindsay
USA, 2021, 118min

Kinosál Pupp

Každá minuta života
10:00 / 3P1

Každá minuta života

Každá minuta života

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Erika Hníková
Česká republika, Slovenská republika, 2021, 80min

discusion

Princ
13:00 / 3P2

Princ

Le Prince

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Lisa Bierwirth
Německo, 2021, 125min

discusion

Ali a Ava
16:00 / 3P3

Ali a Ava

Ali & Ava

Sekce: Horizonty

Režie: Clio Barnard
Velká Británie, 2021, 95min

Quo vadis, Aida?
19:00 / 3P5

Quo vadis, Aida?

Quo vadis, Aida?

Sekce: Horizonty

Režie: Jasmila Žbanić
Bosna a Hercegovina, Rakousko, Rumunsko, Nizozemsko, Německo, Polsko, Francie, Norsko, Turecko, 2020, 101min

Ada
22:00 / 3P6

Ada

Dýrið

Sekce: Horizonty

Režie: Valdimar Jóhannsson
Island, Švédsko, Polsko, 2021, 106min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2021 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Doprovodný programDoprovodný program Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Denní plányDenní plány
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem