Program po dnech

09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Velký sál

Smolný pich aneb Pitomý porno
10:00 / 612

Smolný pich aneb Pitomý porno

Babardeală cu bucluc sau porno balamuc

Sekce: Horizonty

Režie: Radu Jude
Rumunsko, Lucembursko, Česká republika, Chorvatsko, 2021, 108min

Nabarvené ptáče
13:00 / 614

Nabarvené ptáče

Nabarvené ptáče

Sekce: Horizonty

Režie: Václav Marhoul
Česká republika, Slovenská republika, Ukrajina, 2019, 169min

Boje
17:00 / 616

Boje

Guerres

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Nicolas Roy
Kanada, 2021, 84min

Zkouška
20:00 / 617

Zkouška

Ezmûn

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Shawkat Amin Korki
Německo, Irácký Kurdistán, Katar, 2021, 89min

Ali a Ava
23:00 / 618

Ali a Ava

Ali & Ava

Sekce: Horizonty

Režie: Clio Barnard
Velká Británie, 2021, 95min

Malý sál

Ahedino koleno
09:00 / 621

Ahedino koleno

Haderek

Sekce: Horizonty

Režie: Nadav Lapid
Francie, Izrael, Německo, 2021, 109min

Čtvrtá brightonská ulice
12:00 / 623

Čtvrtá brightonská ulice

Brighton 4th

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Levan Koguashvili
Gruzie, Rusko, Bulharsko, USA, Monako, 2021, 95min

discusion

Nejhorší člověk na světě
15:00 / 624

Nejhorší člověk na světě

Verdens værste menneske

Sekce: Horizonty

Režie: Joachim Trier
Norsko, Francie, Švédsko, Dánsko, 2021, 127min

Co spatříme, když pohlédneme na nebe?
18:00 / 625

Co spatříme, když pohlédneme na nebe?

Ras vkhedavt, rodesac cas vukurebt?

Sekce: Horizonty

Režie: Alexandre Koberidze
Německo, Gruzie, 2021, 150min

Ananda
21:00 / 627

Ananda

Ananda

Sekce: Horizonty

Režie: Stefano Deffenu
Itálie, 2020, 60min

discusion

Zkrávysyni
24:00 / 629

Zkrávysyni

Fils de plouc

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Lenny Guit, Harpo Guit
Belgie, 2021, 70min

Kongresový sál

Děvčátko
13:00 / 633

Děvčátko

Petite fille

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Sébastien Lifshitz
Francie, 2020, 85min

V ulicích Paříže
16:00 / 634

V ulicích Paříže

Années 20

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Elisabeth Vogler
Francie, 2021, 90min

Kárová dáma
19:00 / 635

Kárová dáma

Queen of Diamonds

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Nina Menkes
USA, 1991, 77min

Kafarnaum
22:00 / 636

Kafarnaum

Capharnaüm

Sekce: Lidé odvedle

Režie: Nadine Labaki
Libanon, Francie, USA, 2018, 126min

Kinosál B

Úl
09:00 / 651

Úl

Zgjoi

Sekce: Horizonty

Režie: Blerta Basholli
Kosovo, Švýcarsko, Severní Makedonie, Albánie, 2021, 84min

Rekonstrukce okupace
11:30 / 652

Rekonstrukce okupace

Rekonstrukce okupace

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Jan Šikl
Česká republika, Slovenská republika, 2021, 100min

Myši patří do nebe
14:00 / 653

Myši patří do nebe

Myši patří do nebe

Sekce: Horizonty

Režie: Denisa Grimmová, Jan Bubeníček
Česká republika, Francie, Polsko, Slovenská republika, 2021, 87min

Konference
17:00 / 654

Konference

Konferentsiya

Sekce: Horizonty

Režie: Ivan I. Tverdovskiy
Rusko, Estonsko, Velká Británie, Itálie, 2020, 135min

Amparo
20:00 / 655

Amparo

Amparo

Sekce: Horizonty

Režie: Simón Mesa Soto
Kolumbie, Švédsko, Katar, 2021, 95min

Na vlnách hor
22:30 / 656

Na vlnách hor

O Marinheiro das Montanhas

Sekce: Horizonty

Režie: Karim Aïnouz
Brazílie, Francie, Německo, 2021, 98min

Kino Čas

Memoria
09:00 / 6C1

Memoria

Memoria

Sekce: Horizonty

Režie: Apichatpong Weerasethakul
Kolumbie, Thajsko, Francie, Německo, Mexiko, Katar, 2021, 136min

Zrcadla ve tmě
12:00 / 6C3

Zrcadla ve tmě

Zrcadla ve tmě

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Šimon Holý
Česká republika, 2021, 84min

discusion

Patchwork
15:00 / 6C4

Patchwork

Patchwork

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Petros Charalambous
Kypr, Izrael, Slovinsko, 2021, 86min

discusion

Všechno nejlepší, Chiaro!
18:00 / 6C5

Všechno nejlepší, Chiaro!

A Chiara

Sekce: Horizonty

Režie: Jonas Carpignano
Itálie, Francie, 2021, 121min

Podezření
21:00 / 6C7

Podezření

Podezření

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Michal Blaško
Česká republika, Francie, 2022, 68min

discusion

Prokletá vesnice
24:00 / 6C8

Prokletá vesnice

Perempuan Tanah Jahanam

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Joko Anwar
Indonésie, USA, Jižní Korea, 2019, 107min

Karlovarské městské divadlo

Putney Swope
10:00 / 6D2

Putney Swope

Putney Swope

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Robert Downey Sr.
USA, 1969, 84min

Zanka Contact
13:00 / 6D4

Zanka Contact

Zanka Contact

Sekce: Horizonty

Režie: Ismaël El Iraki
Maroko, Francie, Belgie, 2020, 120min

Rus
16:00 / 6D5

Rus

Nuuccha

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Vladimir Munkuev
Rusko, 2021, 107min

Jednotka intenzivního života
19:00 / 6D6

Jednotka intenzivního života

Jednotka intenzivního života

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Adéla Komrzý
Česká republika, 2021, 73min

Onoda
21:30 / 6D8

Onoda

Onoda

Sekce: Horizonty

Režie: Arthur Harari
Francie, Japonsko, Německo, Belgie, Itálie, Kambodža, 2021, 167min

Divadlo Husovka

Kořeny
10:30 / 6H1

Kořeny

Koreni

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Tea Lukač
Srbsko, 2021, 80min

Blízcí
13:30 / 6H2

Blízcí

Bliscy

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Grzegorz Jaroszuk
Polsko, Česká republika, 2021, 74min

Évonprs deníky
16:30 / 6H3

Évonprs deníky

Diários de Otsoga

Sekce: Horizonty

Režie: Maureen Fazendeiro, Miguel Gomes
Portugalsko, Francie, 2021, 102min

Chuť
19:30 / 6H4

Chuť

Vị

Sekce: Imagina

Režie: Lê Bảo
Vietnam, Singapur, Francie, Thajsko, Německo, 2021, 95min

Rozkoš
22:30 / 6H5

Rozkoš

Pleasure

Sekce: Horizonty

Režie: Ninja Thyberg
Švédsko, Nizozemsko, Francie, 2021, 109min

Kino Drahomíra

Sborovna
09:00 / 6K1

Sborovna

Zbornica

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Sonja Tarokić
Chorvatsko, 2021, 126min

Atlas ptáků
12:00 / 6K2

Atlas ptáků

Atlas ptáků

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Olmo Omerzu
Česká republika, Slovinsko, Slovenská republika, 2021, 92min

Žena s nožem
15:00 / 6K3

Žena s nožem

La femme au couteau

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Timité Bassori
Pobřeží slonoviny, 1969, 80min

My
18:00 / 6K4

My

Nous

Sekce: Horizonty

Režie: Alice Diop
Francie, 2020, 115min

discusion

Žena pod vlivem
21:00 / 6K6

Žena pod vlivem

A Woman Under the Influence

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: John Cassavetes
USA, 1974, 155min

Lázně III

Jako sestry
10:00 / 6L1

Jako sestry

Sestri

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Dina Duma
Severní Makedonie, Kosovo, Černá Hora, 2021, 90min

Marťanské lodě
13:00 / 6L2

Marťanské lodě

Marťanské lodě

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Jan Foukal
Česká republika, Norsko, 2021, 76min

Strahinja
16:00 / 6L3

Strahinja

Strahinja Banović

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Stefan Arsenijević
Srbsko, Francie, Lucembursko, Bulharsko, Litva, 2021, 92min

Bod varu
19:00 / 6L4

Bod varu

Boiling Point

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Philip Barantini
Velká Británie, 2020, 94min

Quo vadis, Aida?
22:00 / 6L5

Quo vadis, Aida?

Quo vadis, Aida?

Sekce: Horizonty

Režie: Jasmila Žbanić
Bosna a Hercegovina, Rakousko, Rumunsko, Nizozemsko, Německo, Polsko, Francie, Norsko, Turecko, 2020, 101min

Kinosál Pupp

Ne!
10:00 / 6P1

Ne!

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Dietrich Brüggemann
Německo, 2021, 119min

discusion

Láska pod kapotou
13:00 / 6P2

Láska pod kapotou

Láska pod kapotou

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Miro Remo
Česká republika, Slovenská republika, 2021, 85min

discusion

O slavnosti a hostech
16:00 / 6P3

O slavnosti a hostech

O slavnosti a hostech

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Jan Němec
Československo, 1966, 71min

Sweat
19:00 / 6P5

Sweat

Sweat

Sekce: Horizonty

Režie: Magnus von Horn
Polsko, Švédsko, 2020, 105min

discusion

Krabice vzpomínek
22:00 / 6P6

Krabice vzpomínek

Memory Box

Sekce: Horizonty

Režie: Joana Hadjithomas, Khalil Joreige
Francie, Libanon, Kanada, Katar, 2021, 102min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2021 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Doprovodný programDoprovodný program Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Denní plányDenní plány
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem