Program po dnech

08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00 04:00 05:00 06:00

Malý sál

Žena s nožem
09:00 / 921

Žena s nožem

La femme au couteau

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: Timité Bassori
Pobřeží slonoviny, 1969, 80min

Žena pod vlivem
11:30 / 922

Žena pod vlivem

A Woman Under the Influence

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: John Cassavetes
USA, 1974, 155min

Kolo štěstěny a fantazie
15:00 / 924

Kolo štěstěny a fantazie

Gûzen to sôzô

Sekce: Horizonty

Režie: Ryûsuke Hamaguchi
Japonsko, 2021, 121min

Ouistreham
18:00 / 925

Ouistreham

Ouistreham

Sekce: Horizonty

Režie: Emmanuel Carrère
Francie, 2021, 100min

Domácí vězení
21:00 / 927

Domácí vězení

Delo

Sekce: Horizonty

Režie: Alexey German Jr.
Rusko, 2021, 106min

Shoky & Morthy: Poslední velká akce
24:00 / 929

Shoky & Morthy: Poslední velká akce

Shoky & Morthy: Poslední velká akce

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Andy Fehu
Česká republika, 2021, 99min

Kongresový sál

Myši patří do nebe
08:30 / 931

Myši patří do nebe

Myši patří do nebe

Sekce: Horizonty

Režie: Denisa Grimmová, Jan Bubeníček
Česká republika, Francie, Polsko, Slovenská republika, 2021, 87min

Ve skrytu
13:00 / 933

Ve skrytu

Mishehu Yohav Mishehu

Sekce: Horizonty

Režie: Hadas Ben Aroya
Izrael, 2021, 90min

Ženy pláčou
16:00 / 934

Ženy pláčou

Women Do Cry

Sekce: Horizonty

Režie: Mina Mileva, Vesela Kazakova
Bulharsko, Francie, 2021, 104min

Luzzu
19:00 / 935

Luzzu

Luzzu

Sekce: Horizonty

Režie: Alex Camilleri
Malta, 2021, 95min

Rozkoš
22:00 / 936

Rozkoš

Pleasure

Sekce: Horizonty

Režie: Ninja Thyberg
Švédsko, Nizozemsko, Francie, 2021, 109min

Kinosál B

Tina
09:00 / 951

Tina

Tina

Sekce: Horizonty

Režie: T. J. Martin, Daniel Lindsay
USA, 2021, 118min

Ananda
11:30 / 952

Ananda

Ananda

Sekce: Horizonty

Režie: Stefano Deffenu
Itálie, 2020, 60min

Hasan
14:00 / 953

Hasan

Bağlılık Hasan

Sekce: Horizonty

Režie: Semih Kaplanoğlu
Turecko, 2021, 147min

Sny o toulavých kočkách
17:00 / 954

Sny o toulavých kočkách

Sny o toulavých kočkách

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: David Sís
Česká republika, USA, Francie, 2021, 96min

První podání III
20:00 / 955

První podání III

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Klub Silencio

Domov je tam, odkud si neseme jizvy

Sérum

První podání IV
22:30 / 956

První podání IV

V této projekci budou uvedeny následující filmy:

Moji drazí nebožtíci

Praskliny

Kino Čas

Chuť
09:00 / 9C1

Chuť

Vị

Sekce: Imagina

Režie: Lê Bảo
Vietnam, Singapur, Francie, Thajsko, Německo, 2021, 95min

Onoda
11:30 / 9C2

Onoda

Onoda

Sekce: Horizonty

Režie: Arthur Harari
Francie, Japonsko, Německo, Belgie, Itálie, Kambodža, 2021, 167min

Drajv maj kár
15:00 / 9C4

Drajv maj kár

Doraibu mai kâ

Sekce: Horizonty

Režie: Ryûsuke Hamaguchi
Japonsko, 2021, 179min

Všechno nejlepší, Chiaro!
18:30 / 9C6

Všechno nejlepší, Chiaro!

A Chiara

Sekce: Horizonty

Režie: Jonas Carpignano
Itálie, Francie, 2021, 121min

Vortex
21:00 / 9C7

Vortex

Vortex

Sekce: Horizonty

Režie: Gaspar Noé
Francie, Belgie, Monako, 2021, 142min

Prokletá vesnice
24:00 / 9C8

Prokletá vesnice

Perempuan Tanah Jahanam

Sekce: Půlnoční filmy

Režie: Joko Anwar
Indonésie, USA, Jižní Korea, 2019, 107min

Karlovarské městské divadlo

Moje slunce Mad
10:00 / 9D2

Moje slunce Mad

Moje slunce Mad

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Michaela Pavlátová
Česká republika, Francie, Slovenská republika, 2021, 81min

Minamata
13:00 / 9D4

Přidaná projekce

Minamata

Minamata

Sekce: Horizonty

Režie: Andrew Levitas
Velká Británie, USA, 2020, 115min

Výheň
16:00 / 9D5

Výheň

The Furnace

Sekce: Horizonty

Režie: Roderick MacKay
Austrálie, 2020, 116min

Ahedino koleno
19:00 / 9D6

Ahedino koleno

Haderek

Sekce: Horizonty

Režie: Nadav Lapid
Francie, Izrael, Německo, 2021, 109min

Klícka
22:00 / 9D9

Klícka

The Nest

Sekce: Horizonty

Režie: Sean Durkin
Velká Británie, Kanada, 2020, 107min

Divadlo Husovka

Jiná smečka
10:30 / 9H1

Jiná smečka

Külön falka

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Hajni Kis
Maďarsko, Slovenská republika, 2021, 98min

Na konci zimy
13:30 / 9H2

Na konci zimy

Poslije zime

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Ivan Bakrač
Černá Hora, Srbsko, Chorvatsko, 2021, 101min

Rus
16:30 / 9H3

Rus

Nuuccha

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Vladimir Munkuev
Rusko, 2021, 107min

Jednotka intenzivního života
19:30 / 9H4

Jednotka intenzivního života

Jednotka intenzivního života

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Adéla Komrzý
Česká republika, 2021, 73min

Noc ohňů
22:30 / 9H5

Noc ohňů

Noche de Fuego

Sekce: Horizonty

Režie: Tatiana Huezo
Mexiko, Německo, Brazílie, Katar, 2021, 110min

Kino Drahomíra

Boje
09:00 / 9K1

Boje

Guerres

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Nicolas Roy
Kanada, 2021, 84min

Zkouška
12:00 / 9K2

Zkouška

Ezmûn

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Shawkat Amin Korki
Německo, Irácký Kurdistán, Katar, 2021, 89min

Zpráva o záchraně mrtvého
15:00 / 9K3

Zpráva o záchraně mrtvého

Zpráva o záchraně mrtvého

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Václav Kadrnka
Česká republika, Slovenská republika, Francie, 2021, 90min

Země potomků
18:00 / 9K4

Země potomků

La terra dei figli

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Claudio Cupellini
Itálie, 2021, 118min

Cena za slávu
21:00 / 9K6

Cena za slávu

What Price Hollywood?

Sekce: Pocta The Film Foundation

Režie: George Cukor
USA, 1932, 88min

Lázně III

Zpráva o záchraně mrtvého
10:00 / 9L1

Zpráva o záchraně mrtvého

Zpráva o záchraně mrtvého

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Václav Kadrnka
Česká republika, Slovenská republika, Francie, 2021, 90min

Země potomků
13:00 / 9L2

Země potomků

La terra dei figli

Sekce: Hlavní soutěž

Režie: Claudio Cupellini
Itálie, 2021, 118min

Jiná smečka
16:00 / 9L3

Jiná smečka

Külön falka

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Hajni Kis
Maďarsko, Slovenská republika, 2021, 98min

Na konci zimy
19:00 / 9L4

Na konci zimy

Poslije zime

Sekce: Soutěž Na východ od Západu

Režie: Ivan Bakrač
Černá Hora, Srbsko, Chorvatsko, 2021, 101min

Úvod
22:00 / 9L5

Úvod

Inteurodeoksyeon

Sekce: Horizonty

Režie: Hong Sangsoo
Jižní Korea, 2020, 66min

YouTube

Festival na síti: Instagram Youtube Twitter Facebook

© 2021 FILM SERVIS FESTIVAL KARLOVY VARY, a.s. [email protected] +420 221 411 011 Všechny kontakty

HistorieHistorie GalerieGalerie
Doprovodný programDoprovodný program Festival Pass, vstupenky, rezervaceFestival Pass, vstupenky
HistorieHistorie KontaktyKontakty
Archív filmůArchív filmů KVIFF TalksKVIFF Talks
Industry Days Programme 2021Industry Days Programme KontaktyKontakty
VideogalerieVideogalerie GalerieGalerie
KontaktyKontakty Denní plányDenní plány
HistorieHistorie Průvodce festivalemPrůvodce festivalem