Soutěž dokumentárních filmů
Sekce 39. ročníku
- Horizonty
- Jiný pohled
- Soutěž Na východ od Západu
- Hlavní program - mimo soutěž
- Hlavní soutěž
- Dny kritiků Variety: Evropa dnes!
- 10 nejlepších tureckých filmů
- Soutěž Fórum nezávislých
- Zvláštní uvedení
- Tanec pro kameru
- Pocta Johnu Cassavetesovi
- Soutěž dokumentárních filmů
- Pocta Sergio Leonemu
- Pocta Miroslavu Ondříčkovi
- Pocta Sergeji Paradžanovovi
- České filmy 2003-2004
- 2004: Hudební odysea
- Zaostřeno na: Katalánský film
- Dokumentární filmy - mimo soutěž
- Poklady evropských filmových archivů
-
Akty a papriky
Peppers and Nudes - The Photographer Edward Weston /
Peppers and Nudes - The Photographer Edward Weston
Režie: Joachim Haupt, Sabine Pollmeier
Německo, 2004, 26 min
-
Ale hodina se blíží
But the Hour Is Near /
Bet stunda nák
Režie: Juris Poškus
Lotyšsko, 2004, 90 min
-
Dny v podzemí
Days Under /
Untertage
Režie: Jiska Rickels
Nizozemsko, 2003, 25 min
-
Hráz pomíjivosti
The Dike of Transience /
A mulandóság gátja
Režie: Gyula Nemes
Maďarsko, Česká republika, 2004, 13 min
-
Jeruzalém, má láska
Jerusalem My Love /
Jerusalem, min elskede
Režie: Jeppe Rønde
Dánsko, 2003, 73 min
-
Jiný podzim
The Other Autumn /
Anderer Herbst
Režie: Pawel Siczek
Německo, Polsko, 2004, 19 min
-
Kniha Ester
Esther's Book /
Esther's Bok
Režie: Esaias Baitel
Švédsko, 2004, 15 min
-
Madre Cuba
Madre Cuba /
Madre Cuba
Režie: Salomón Shang
Španělsko, 2004, 95 min
-
Ničeho nelituji
No Regrets /
Ničeho nelituji
Režie: Theodora Remundová
Česká republika, 2003, 83 min
-
Pohled
Gaze /
Spojrzenie
Režie: Kim Hye-jee
Polsko, 2004, 6 min
-
Pokračování
The Continuation /
Prodolženije
Režie: Galina Adamovich
Bělorusko, 2004, 14 min
-
Poslední vítězství
The Last Victory /
De Laatste Overwinning
Režie: John Appel
Nizozemsko, 2003, 88 min
-
Prosťáček Hans
Lucky Jack - Three Attempts to Stop Smoking /
Hans im Glück - Drei Versuche, das Rauchen loszuwerden
Režie:
Švýcarsko, 2003, 88 min
-
Repatriace
Repatriation /
Song Hwan
Režie: Kim Dong-won
Jižní Korea, 2003, 149 min
-
Sedmnáct
Seventeen /
Dix-sept ans
Režie: Didier Nion
Francie, 2003, 83 min
-
Střed
The Center /
Die Mitte
Režie: Stanisław Mucha
Německo, 2004, 85 min
-
Suvenýry pana X
The Souvenirs of Mr. X /
Die Souvenirs des Herrn X
Režie: Arash T. Riahi
Rakousko, Německo, 2004, 100 min
-
Svatba v tichu
Wedding of Silence /
Svaďba tišiny
Režie: Pavel Medvedev
Rusko, 2003, 29 min
-
Utrpení podle Mariny
The Passion of Marina /
Strasti po Marine
Režie: Andrei V. Osipov
Rusko, 2004, 55 min
-
Zlatá ul. 83
83 Zlota Street /
Zlota 83
Režie: Ewa Borzecka
Polsko, 2004, 117 min