Horizonty
Sekce 42. ročníku
- Horizonty
- Půlnoční filmy
- Jiný pohled
- Hlavní program - mimo soutěž
- Pocta Břetislavu Pojarovi
- Pocta Williamu Wylerovi
- Nový Hollywood
- Hlavní soutěž
- Soutěž Fórum nezávislých
- Nová generace italského filmu
- Soutěž dokumentárních filmů
- České filmy 2006-2007
- Dokumentární filmy - mimo soutěž
- Soutěž Na východ od Západu
- Dny kritiků Variety: Evropa dnes!
- Shochiku Nouvelle Vague
- Poklady z Národního filmového archivu
- Na východ od Západu - zvláštní uvedení
- Otevřené oči
- Galerie
- Fresh Selection - pět filmových nadějí
- Zvláštní uvedení
-
Angel
Angel /
Angel
Režie: François Ozon
Francie, Belgie, Velká Británie, 2006, 119 min
-
Annie Leibovitz: Život objektivem
Annie Leibovitz: Life Through a Lens /
Annie Leibovitz: Life Through a Lens
Režie: Barbara Leibovitz
USA, 2006, 90 min
-
Co vím o Lole
Lola /
Lo que sé de Lola
Režie: Javier Rebollo
Španělsko, Francie, 2006, 112 min
-
Ďáblova dílna
The Counterfeiters /
Die Fälscher
Režie: Stefan Ruzowitzky
Německo, Rakousko, 2007, 98 min
-
Daleko od ní
Away from Her /
Away from Her
Režie: Sarah Polley
Kanada, 2006, 110 min
-
Euforie
Euphoria /
Ejforija
Režie: Ivan Vyrypaev
Rusko, 2006, 74 min
-
Fay Grim
Fay Grim /
Fay Grim
Režie: Hal Hartley
USA, Německo, Francie, 2006, 119 min
-
Feťačka
Mainline /
Khoonbazi
Režie: Rakhshan Bani-Etemad, Mohsen Abdolvahab
Írán, 2006, 78 min
-
Hana
Hana /
Hana yori mo naho
Režie: Hirokazu Koreeda
Japonsko, 2006, 127 min
-
Holé vlastnictví
Private Property /
Nue propriété
Režie: Joachim Lafosse
Belgie, Francie, 2006, 95 min
-
Idlewild
Idlewild /
Idlewild
Režie: Bryan Barber
USA, 2006, 121 min
-
Inland Empire
Inland Empire /
Inland Empire
Režie: David Lynch
USA, Polsko, Francie, 2006, 172 min
-
Interview
Interview /
Interview
Režie: Steve Buscemi
USA, Nizozemsko, 2007, 81 min
-
Irina Palm
Irina Palm /
Irina Palm
Režie: Sam Garbarski
Belgie, Německo, Lucembursko, Velká Británie, Francie, 2007, 103 min
-
Krásná dodnes
Belle toujours /
Belle toujours
Režie: Manoel de Oliveira
Portugalsko, Francie, 2006, 70 min
-
Lady Chatterley
Lady Chatterley /
Lady Chatterley
Režie: Pascale Ferran
Francie, Belgie, 2006, 158 min
-
Let červeného balónku
Flight of the Red Balloon /
Le voyage du ballon rouge
Režie: Hou Hsiao Hsien
Francie, 2007, 113 min
-
Miss Potter
Miss Potter /
Miss Potter
Režie: Chris Noonan
Velká Británie, USA, 2006, 92 min
-
Můj přítel a jeho žena
My Friend and His Wife /
Na eui chin gu & Geu eui ane
Režie: Shin Dong-il
Jižní Korea, 2006, 110 min
-
Na počátku jsme si rovni
Born Equal /
Born Equal
Režie: Dominic Savage
Velká Británie, 2006, 100 min
-
Nový svět
The Golden Door /
Nuovomondo
Režie: Emanuele Crialese
Itálie, Francie, 2006, 112 min
-
Období sucha
Dry Season /
Daratt
Režie: Mahamat-Saleh Haroun
Francie, Belgie, Čad, Rakousko, 2006, 95 min
-
Optimisté
The Optimists /
Optimisti
Režie: Goran Paskaljević
Srbsko, 2006, 95 min
-
Ostrov
The Island /
Ostrov
Režie: Pavel Lungin
Rusko, 2006, 112 min
-
Penelope
Penelope /
Penelope
Režie: Mark Palansky
USA, 2006, 101 min
-
Poslední vlak
The Last Train /
Der letzte Zug
Režie: Joseph Vilsmaier, Dana Vávrová
Německo, Česká republika, 2006, 125 min
-
Poznamenaná
Damage /
Damage
Režie: Aisling Walsh
Irsko, 2007, 95 min
-
Předtucha
Premonition /
Le pressentiment
Režie: Jean-Pierre Darroussin
Francie, 2006, 97 min
-
Srdce
Private Fears in Public Places /
Cœurs
Režie: Alain Resnais
Francie, 2006, 123 min
-
Tehilim
Tehilim /
Tehilim
Režie: Raphaël Nadjari
Francie, Izrael, 2007, 96 min
-
Ten druhý
The Other /
El otro
Režie: Ariel Rotter
Argentina, Francie, Německo, 2007, 83 min
-
Tuyino manželství
Tuya's Marriage /
Tu ya de hun shi
Režie: Wang Quan'an
Čína, 2007, 96 min
-
Venuše
Venus /
Venus
Režie: Roger Michell
Velká Británie, 2006, 95 min
-
WARHOLka
Factory Girl /
Factory Girl
Režie: George Hickenlooper
USA, 2006, 90 min
-
Zátiší
Still Life /
Sanxia haoren
Režie: Jia Zhangke
Čína, 2006, 108 min
-
Zlá vůle
Bad Faith /
Mauvaise foi
Režie: Roschdy Zem
Francie, 2006, 88 min